Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 2 hónapja az alattunk levő...

2 hónapja az alattunk levő srác magához fogadott egy 3 gyerekes asszonyt. A gyerekek 3-5-9 évesek. Minden reggel arra ébredünk, hogy ugrálnak erőteljesen sikongatnak nem lehettőlük pihennei. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Már próbáltam a sráccal normális hangnem ben beszélni azt mondja rajta van az ügyön. A párommal és a kislányommal olyanok vagyunk már hetek óta minta a zombik.. nem tudunk pihenni és teljesen ki vagyunk készülve. A lakást se tudjuk eladni hogy elköltözzünk,mert hitel van rá. Kérem senki ne bunkózzon tényleg csak a véleménykre vagyok kiváncsi.

2012. nov. 12. 06:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Húgom volt így. Ő az önkormányzathoz fordult
2012. nov. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom van más szomszéd is, akit zavar. Esetleg egy lakó gyűlést tartani es ott megkérni a családot, hogy próbáljanak meg halkabban lenni.
2012. nov. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
Igazából semmit se lehet tenni. Minden lépcsőházban vannak gyerekek, akik között vannak hangosabbak és ez így természetes. Meg fogod szokni, és nem fogod hallani egy idő után, hidd el. Max. nyugdíjasotthonban leszel abszolút csendben.
2012. nov. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. az utolsó kommentelőnek.

Azért ez nem igazán igy van,hogy meg kell hogy szokjam.Ez ta ricsajt dübörgést NEM LEHET MEGSZOKNI. És az én véleményem,hogy úgy kell élni hogya másiakt nem zavarjuk. Kb 5 lakóval beszéltem akiket szintén zavar. Nyilván nem egyszerü 3 gyerekkel de akkor is.Nem fogok alkalmakodni hozzájuk.

2012. nov. 12. 12:09
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
pedig alkalmazkodni mindkét félnek kell. Én sem ültetném egész napra a fotelba a gyerekeimet
2012. nov. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én se erre gondoltam. de ez akkor sem mehet igy. ők a zavarnak minket és nem mi őket. szóval nekik kell csinálni valamit. rohangálni lent kell az udvaron nem fent a lakásban! és pont.
2012. nov. 12. 19:20
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
A társasház szépségei ezek. Ők is úgy élnek, ahogy akarnak és ti is. Sokat nem tehetsz. A srác sem. Nevelgeti őket, ahogy tudja, ti meg viselitek a hangokat. Itt nincs mit tenni. Költözni nem tudtok, ők nem fognak, csak azért, hogy nektek kényelmesebb legyen az élet reggelente. Ez van. El kell fogadni.
2012. nov. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Arra azért kíváncsi lennék, hogy az első két hozzászóló mit vár az önkormányzattól, meg a közös gyűléstől? Hogy azt mondják, hogy "jó rendben, akkor mostantól nem zajonganak a gyerekek, mert a szomszédok kérik" ?? 3 ls 5 évesnek magyarázd meg, hogy az alsó szomszéd miatt járjon halkan, meg suttogjon, mert a vékony, magas hangja áthallatszik a falakon... ugyanmár! Maradjunk a realitásoknál! A 9 éves meg lassan tinikorba lép, annyi zenét fogtok hallani, hogy már előre sajnállak! És akkor? Gyerekek. Nem kutyák, akiket idomítani lehet. ŐK így élnek. Én megértem, hogy zavar, de mégis mit vársz tőlük? Lopakodjanak a ti kedvetekért? Szerintem ez tipikus panel-probléma, aminek megoldása nincs. Ez ennyi. Te puffoghatsz, ők meg idegeskedhetnek a gyerekek miatt, ha megint hangosan játszanak, mert tudják, hogy ti kiakadtok majd megint. És ez kinek és hol jó? Tolerálni kell egymást, ez van.
2012. nov. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

Első vagyok.

Húgomék elérték,hogy kirakják őket,mert az önkormányzati lakás volt.

Saját lakásnál nincs mit tenni.

Akit ezek zavarnak ne költözzön panelba,mert a panel ezzel jár .

2012. nov. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
kettővel feljebb nek irom hogy picit elfogúlt vagy mert több gyerekes vagy. Próbálja helyemben lenni. max 4 órákat aludni. máris másképpen vélekednél.
2012. nov. 14. 06:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!