Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Elutasítja a fiam a tápszert...

Elutasítja a fiam a tápszert éjszaka, viszont ugyan úgy kel, de így nehezen alszik vissza. Volt más ilyen helyzetben? Mit adhatnék neki?

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 07:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős?
2021. jan. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1 éves
2021. jan. 9. 09:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lányom nagyon sokáig kelt éjjel.Nem csak az éhség akár az is ébreszti ha melege van, fázik,fogai, mozgásfejlődes, beszédfejlődés (nálunk a két utóbbi jó időre felborította az alvást)de akár idegi érés is okozhat ilyet.Próbáld végig hátha valami egyszerű oka van.Vannak alvasmegborulasok is amik egy két hét alatt megszűnnek.Ha semmi sem működik akkor sajnos csak az időn múlik minden.
2021. jan. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Éjszaka ilyenkor már nem adtam neki tápszert. Lefekvés előtt adtam,meg reggel. Éjszaka max vizet. Szerintem azért nem kér már éjjel kisfiad mert már nem igényli. Nálunk ha felkel átrakom a mi ágyunkba és ott visszaaltatom . Ha jó mélyen visszaaludt akkor rakom vissza az ágyába
2021. jan. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!