Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttnél hasfájás/szélgörc...

Újszülöttnél hasfájás/szélgörcsök ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Próbáltuk tornáztatni, ittam mecsek baby teát is, hátha az anyatejbe jutva rá is hatással lesz, de sajnos minden esténk sírással telik, nagyon sajnálom hogy nem tudok segíteni neki. Fokozottan odafigyelek az étkezésre is, nehogy olyat egyek, amivel még rásegíthetek a pocak fájásra vagy a szélgörcsökre. Tudnátok ajánlani valamit, ami hatásos, hogy megkönnyítsem a dolgát ?
2010. szept. 20. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Mecsek baby teát nem neked kell inni, hanem a babának.

Egyébként espumisan vagy infacol, babapocak krém masszírozással egybekötve, illetve ha semmi nem segít, gripe water (ez azt hiszem, egy hónapos kortól adható).

2010. szept. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poci-maci ***** válasza:

szia nekünk egyetlen dolog vált be a hipp gyerektea amit ugyan 4hótol ajánlanak de a dokink azt mondta ez a z uccsó lehetőség amit kipróbálhatunk!

Nekem így ajánlották az adagolását 2dl vízhez 1 kiskanál granulátum!

elkezdtem neki délelőtt adni a délutánja már sokkal jobb volt és pár napon belül meg is szűnt folyamatosan adtam neki minden nap azóta is ezt az 1 félét issza meg!

2010. szept. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekünk eddig a gripe water vált be, egy hónapos kortóladható. illetve mikor nagyon feszeng, hasra fordítom, és úgy jobban tudja nyomni a pukikat és nyugodtabban is alszik olyankor. a hasiját is maszírozhatod, az oramutato járásával megegyező irányban, lefelé menet kis nyomással. az is segít nekünk.
2010. szept. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk az Infacol vált be. Nem mondom,hogy utána nem fájt a hasa a kisfiamnak, de sokkal elviselhetőbbek voltak az estéink, éjszakáink.
2010. szept. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!