Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 9hetes ha én megfáznék,...

Babám 9hetes ha én megfáznék, akkor mi a teendőm? Szopizik. Elfogja kapni? és mit szedhetek a megfázásra?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Homeopátiás oscillococcinum (ha már benne vagy, akkor 3-2-1 tartály/nap), coryzalia (3-5x1 tabletta), mézes hársfateát igyál, és inhalálhatsz is kamillateába csöpögtetett eukaliptusz-olajjal. Ha nagyon benne vagy a takonykórban, akkor maszkot is felvehetsz, bár az anyatejjel ő kap mindenféle immunerősítőt és ellenanyagot is, de jobb a békesség.
2010. szept. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a mai napig szoptatom a babám,de ő mindig elkapja tőlem!2* eddig!De rajta sokkal gyorsabban átmegy!9,5 hós a lányom

Inkább a megelőzésre próbálj odafigyelni,sok gyümi,ami nem bántja a pociját,valami immunerősítő,ha nem szedsz valami terhesvitamint!Én pl ha már érzem a torkom,vagy valaki beteg a családban akkor méz+citromlé keverékét iszom,és másnapra semmi bajom,vagy napokig hogy el ne kapjam!

2010. szept. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!