Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó éjt papit délelőtt is...

Jó éjt papit délelőtt is adhatok, vagy csak uzsira (vacsira)?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam jó éjt tápszer iszik reggel is, nem alszik el tőle, ha erre gondolsz. :))) Szerintem nyugodtan.
2010. szept. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tápszerre gondoltam, hanem a Hippnek van ilyen nevű desszertje,hogy jó éjt papi. Olyasmi állaga van, mint a pudingnak. Csak nem tudom, hogy nem túl laktató-e tízóraira, de mindig gyümölcsöt tízóraizni egy idő után félek, hogy megunja.
2010. szept. 20. 12:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hogy tejpépre gondolsz, csak példának írtam a jó éjt tápszert. Szerintem az sem laktatóbb, mint egy normál tápszer.

De ha túl laktatónak találod, akkor csináld egy kicsit hígabbra, és szerintem nyugodtan adhatod neki tízóraira is.

2010. szept. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, várj csak? Ez üveges? Azt hiszem, már vettem ilyet, és adtam is tízóraira a kisfiamnak, ugyanúgy ebédelt utána, nem volt vele fullon.
2010. szept. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, üveges. Tehát nem tejpép, tudom, hogy az milyen, és esszük is. Köszike a választ!
2010. szept. 20. 13:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak uzsonnára szoktam olyat adni, de csak azért mert egy üveg elég sok lenne a babámnak reggelire. Szerintem nyugodtan adhatod délelőtt is, de ha úgy gondolod nagyon eltelik tőle akkor ne add oda a teljes üveggel.
2010. szept. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!