Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 honapos babaval egy kisebb...

10 honapos babaval egy kisebb strandot bevallalnatok?

Figyelt kérdés
Fa alatt lekuckoznank apával és babaval ebben a nagy melegben. Pici pancsi a babauszis medenceben
2022. jún. 26. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Hat, a kovetkezo heten nem biztos, nalunk minden napra 35-36 fokot mondanak kb, csak delutan erne meg. De ha "csak" 30-32 fok van simán.(mi nem nagyon bírjuk a nagy meleget)
2022. jún. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Szerinten cukcsi-mukcsi lenne, menjetek nyugodtan.
2022. jún. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Én simán megyek a 9 hónapossal Balatonra. Viszont csak délután 3 után fogok vele lemenni vagy később attól fuggoen mennyire süt a nap.Viszek napsátrat mert ott majd tud aludni és meg tudom majd szoptatni is. Persze viszek vizet,mert ilyenkor már nem elég az anyatej,plusz naptej stb.
2022. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%

Pancsi semmiképp! 2 éves kortól már igen. Ha pancsizni akartok ilyen picivel, menjetek természetes vízbe, Balcsi, Tiszató, stb.

Fa alatt, árnyékban pihengetni szabad.

2022. jún. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem
2022. jún. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
A 8 hónapossal én tervezek menni jövőhéten, de csak délután, nem akkor amikor a legjobban tűz a nap. A vízbe is tervezem bevinni.
2022. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően mennék és mentünk is mikor ennyi idősek voltak a gyerekek.

Viszont nem vagyok benne biztos hogy a jövő hét a legoptimálisabb. Majdnem 40 fok lesz, nagyon erős UV sugárzással. Ha tehetitek várjatok addig amíg 35 fok alá megy a hőmérséklet, az már sokkal kellemesebb.

Ha viszont mégis mentek akkor vigyetek naptejet, fényvédőt, kiskalapot, és próbáljatok mindig árnyékban lenni.

Jó szórakozást

2022. jún. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze


Pancsolót kihagynàm vele inkább valami nagyobb víztömegű vîzbe vinném.



Ilyenkor a fiam màr járó gyerek volt, a tesójával is voltunk 1 èves kora körül

2022. jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mégis mi baja lenne? A napvédelemre oda kell figyelni, meg arra, hogy a többi gyereknek is hagyjon vizet a medencében, ne ő igya ki az egészet. 😉 Jó szórakozást.
2022. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!