Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mióta élvezi úgy igazán az...

Ki mióta élvezi úgy igazán az anyaságot?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel ezt a kérdést mert jelenleg 8 hónapos a gyermekem, és hogy őszinte legyek egyáltalán nem érzem azt a habos rózsaszín boldogságot. Inkább ilyen kevert érzések vannak bennem, nagyon szeretném hogy minden jó legyen neki próbálok úgy foglalkozni vele hogy a lehető legjobb legyen neki, de sokszor emiatt olyan erőltetetten játszom vele úgymond.


Nagyon sokat aggodom érte, eszik-e eleget, mozgasfejlodes stb. Aztán ott van a kimerültseg is bennem vastagon, hogy őszinte legyek ezen a baba időszakon jelenleg úgy érzem szívesen túl lennék végre. Ne kovezzetek meg légyszives, nagyon szeretem őt de őszintén várom hogy végre el tudja mondani mibaja, vagy egyáltalán tudjak kb kommunikálni vele.



2022. jún. 26. 21:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

A fiammal kb 3 hónaposan kezdtem el élvezni, de kb 2 éves kora után beütött a dackorszak, azóta a legtöbbször naaaagyon nem élvezem (most 3 éves)

A lányommal az első pillanattól rózsaszín köd volt és vele élvezem nagyon (9 hónapos) de gondolom, vele is szívás lesz a dackorszak.

Remélem, ha lecseng, jobb lesz a helyzet

2022. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az első 2 ève volt az anyasàgnak àlom, utàna jöttek nehezebb időszakok.
2022. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Amióta beszél, és el tudja mondani, mi baja van, és megérti száz százalékosan amit magyarázok neki, azóta a legjobb (2 évesen). Előtte is jó volt, de amikor látom a babamamaklubban az egy éves gyerekeket, hogy mennyivel kevésbé értik, hogy mit nem szabad, meg hogy kell viselkedni, eszembe jut hogy de jó hogy már két éves a lányom. Persze imádtam mindig is, de nekem most sokkal könnyebb, jobb. Három órán keresztül kintvagyunk az udvaron, nem kell folyton a nyakában lennem, ma még olvasni is tudtam amíg homokozott/pacsált. Nem kell félnem hogy elesik, vagy kárt tesz magában (itthon!), Ha pisilnie kell csak félrevonul és pisil, egyszerűen sokkal könnyebb minden. Én nagyon élvezem ezt az időszakot (persze hisztik is vannak, de meglepően nyugodtan meg tudunk beszélni egy csomó mindent).
2022. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
A nagylányommal sosem volt problémám aztán 18 év után megszületett a kislányom 5 éves koráig eléggé sírós, hisztis volt. Most 2 éve hatalmasat változott, olyan kis bújós, aranyos lett, na azóta élvezem vele is az anyságot.
2022. jún. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam hogy utálom a gyerekem, bármit megtennék érte.
2022. jún. 26. 22:16
 6/25 anonim ***** válasza:
85%

Jól van négyes, jól megmondtad, most már nyugodtan aludhatsz.


Kérdező, az én fiam egy éves, nálam egy nap alatt is rengeteg féle érzelem előjön. Amikor valamit sikerül jól megoldani, akkor büszke vagyok magunkra és akkor élvezem. Aztán a röpke idill megtörik, elkezd sírni a kb semmin és akkor nem. Aztán kezdődik minden elölről 😅

2022. jún. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%
9 éve várom, de csak egyre rosszabb
2022. jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
14%

#5 a hiszti is az anyasággal jár.

Sok értelmiségi azért nem élvezi az anyasàgot,mert abban a hitben vagytok,hogy majd csak alszik a gyerek,aztán ti meg nyomkodjátok egész nap a telot.Na meg sok a becsúszott gyerek,persze,hogy az nem élvezi!Gratulálok!

2022. jún. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Igen talán nekem is a hullámzó érzések a jellemzőek. Amikor minden összejön én is tök jól vagyok aztán ez kb fél óra alatt fordul át abba hogy minden szar és szaranya vagyok. 😅
2022. jún. 26. 22:26
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

1 évesen kb. Mikor már nem kellett cipelnem mindenhova, egyedül sétált.2 éves koráig maga volt a kánaán. Aztán beütött a dackorszak. Most 3 éves és még mindig csak egyre rosszabb.

Mellette itt a 9 hónapos huga. Na most sokszor a poklokat élem át a kettővel együtt.

2022. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!