Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki megbánta az anyaságot?

Van aki megbánta az anyaságot?

Figyelt kérdés

Mióta gyerek van azóta úgy érzem megőrülök a tudattól, bogy anya lettem, van egy gyerek akikért állandóan aggódik majd az ember, az ő dolgát kell intézni és a tudat, hogy már nem ketten vagyunk.

Úgy érzem közöttünk van és a férjem messze távol túl a gyereken. Van segítségem babysitter de nem ér semmit hisz akkor se jobb a tudat.

Állandóan múltunkról álmodozok milyen szép volt. Magunk ura voltunk, oda mentünk ahova akartunk, csak a saját dolgomat kellett intézni volt időm másra is gondolni. Most nem. Állandóan a gyerek körüli teendők veszik el az agyam. Szétrobbanok ettől. Szívem szerint örökbeadnám. De az se jobb mert akkor is a tudat ott lenne sose leszek független mert gyerekem van a világban valahol. Visszacsinálnám ezt az egészet ha lehetne.

Idegesít a létezése. Ha nélküle is vagyunk nem tudunk kikapcsolni mint régen idegesít a tudat vár otthon egy gyerek és ettől nem tudok ellazulni mint mikor nem volt.

Nem tudom mit tegyek. Pszichiáter azt mondta nem vagyok depressziós.

Ha elhagyom se lenne jó max független lennék de az agyamból nem tudom kitörölni és tovább idegesítene a tudat hogy anya vagyok.


Mi lehet ez? Jó lenne ettől a rossz érzéstől megszabadulni.



2020. aug. 26. 09:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 Hajnalcsillag32 válasza:
89%
Mennyi idős a gyermek?nálam körülbelül 1 hónapig tartott ez az érzés aztán szép lassan elmúlt összeszoktunk most meg már imádjuk
2020. aug. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező szerintem keress fel egy pszichológust, ő valszeg többet fog tudni segíteni mint a GyIK népe.
2020. aug. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 A kérdező kommentje:
3.5 éves azóta tart
2020. aug. 26. 09:58
 4/91 anonim ***** válasza:
90%
Fiatalon vállaltál gyereket?
2020. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 A kérdező kommentje:
34 évesen szültem. A férjemmel alig éltünk elötte asszem ismerettség után 2 évre jött a gyerek. Akkor annyira szerelmes voltam hogy meggondolatlanul belevágtam. Nem gondolva végig az egészet. Ez az én hibám tudom.
2020. aug. 26. 10:03
 6/91 anonim ***** válasza:
29%
Mégis mit hittél, milyen lesz? Akartad egyáltalán? Nekem csak fél éves lesz a babám, extrém sírós, de soha nem gondoltam ilyenekre, mint te.
2020. aug. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
91%

Férjeddel jó a kapcsolat? Vannak programok kettesben? Miért ne mehetnétek most is kettesben programokra? Főleg, ha van segítség is. Nem kell mindig otthon ülni a gyerekkel. A férjed foglalkozik a gyerekkel? Vagy mindent neked kell csinálni?

Nem lehet, hogy a házasságod rossz, és nem akarod beismerni, hanem inkább a gyerekre "kened" az egészet?

2020. aug. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
100%

És a pszichiáter csak így lerázott...? Hűha... pedig az biztos, hogy nem vagy jól. Egy jó szakemberrel kellene beszélgetned, hiszen 3,5 év alatt sajnos egyedül nem sikerült kilábalnod belőle, és hosszú távon rosszat tesz az egész családodnak, hogy ilyen gondolatok foglalkoztatnak.

A férjed hogy áll hozzá? Őt is foglalkoztatják hasonló gondolatok? A gyerek problémás? Érzékel ebből érezhetően valamit?

2020. aug. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 A kérdező kommentje:

Férjem imádja. Mindenben segít este ahogy hazaér. Igen a hátasságom a gyerek óta egy nagy car. Állandóan veszekszünk talán nehezen viseli ö is nem akkor fekszik kel amikor akar és igen nem nézhet meg velem minden este egy filmet pl nyugodtan.

Csak ő nem mondja. Van időnk elmenni ide oda ketten de ahogy hazajövünk a börtönbe szomorú leszek. Mert nem maradhatunk addig amíg akarunk hogy a tudat alatt idegesít menni kell haza hisz vár és nem élhetjük úgy az életet olyan kötetetlenül mint régen.

1 kívánságom lenne az lenne, hogy lehessen egy törlés gomb és visszacsináljam az egészet. 1 életünk van és nem úgy éljük ahogy akarjuj kikészít a tudat. A legszebb éveim mennek el így. A férjem mondta. Gondold meg a gyerek nagy felelősség

Buta volt szidom is a fejem hogy lehettem ennyire hülye hogy belevágtam.

2020. aug. 26. 10:18
 10/91 A kérdező kommentje:
Azért vágtam bele mert féltem megbánom ha nem lesz. És mindenki mondta kell egy gyerek akire a vagyonom hagyjam majd ő fog segíteni majd. Szóval manipuláltak és elhittem nekik.
2020. aug. 26. 10:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!