Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfázásra 7 hónapos babámnak...

Megfázásra 7 hónapos babámnak mit adhatok ami recept nélkül kapható?

Figyelt kérdés
Mivel hétvége van doki nincs de úgy látom,beteg a babó,fájlalja a torkát és az orra is kicsit folyik valamint már kezd köhögni is,ezért mivel tudnám itthon kezelni? Kamilla tea+méz ilyesmi az használ?
2008. dec. 20. 06:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Sinupret cseppek.Gyógynövényes csepp,pár száz forint és nagyon jó.Nálunk a gyerekorvos mindig ezzel kezdi a nátha kezelését csecsemőknél is.Naponta 3*10 csepp.
2008. dec. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mézet 1-1.5 éves kor alatt nem adhatsz!

Amúgy egyetértek az előttem szólóval, illetve nekünk a calcimusc jött be a nagynál, és 8 hós a kicsi, nála is segített! 2×fél ampullát, anyatejjel, teával, vagy akár simán inni.

Jobbulást!

2008. dec. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. utána is néztem valóban jó lehet.


[link]


A másik vényköteles:



[link]

2008. dec. 20. 11:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

A calcimuscot fel szokták írni receptre, de a gyógyszertárban meg tudod venni recept nélkül is. Nekem nem szokott vele gondom lenni. A nagylánnyal komoly mandulagyulladásos gondjaink voltak már, úgyhogy megfázás, nátha esetén nem viszem be a rendelőbe a többi beteg közé, hanem adok neki calcimuscot, és pár nap alatt kutya baja.

5 éves, nem volt még gondom a patikában soha, és 1-2 kivétellel mindig helyrejött.

Ez nálunk így alakult, másnak más gyógyszer jön be. Csak azt jelzem, hogy elérhető orvosság.

2008. dec. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget,akkor majd próbálkozom a gyógyszerész asszisztenst rávenni,hogy adja ki vény nélkül:-)
2008. dec. 20. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!