Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú körömvágó...

Milyen márkájú körömvágó ollót ajánlanátok felfedező-korban lévő babáknak?

Figyelt kérdés
Tehát ami bababiztos. Van egy chicco ollónk, de nem tudom, hogy most ez hibás vagy mind ilyen, de alig vág, behajtja a puha babakörmöt a két penge közé.

2022. jún. 29. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


nekünk ilyen van. 9 hónapos a kislányom, születése óta ezt használjuk, heti 2x vágom a körmeit ezzel és sosem tapasztaltam a jelenséget amit írtál.

2022. jún. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Én a Müllerben vettem egy 3 db-os készletet. Olló, reszelő, csipesz.

Az olló semmit nem ér, viszont a csipesz nagyon jó. Könnyen és gyorsan le tudom vele vágni a körmeit.

2022. jún. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Korabban sima körömvágó ollóval vágtam, de ahogy nő egyre nehezebben viseli a körömvagást és nyúlkál, meg elrántja a kezét. Találtam itthon egy Fiskars kisollót aminek lekerekített a vége és nagyon jól vág, szóval azóta azt használom. Próbáltam körömcsipesszel is vágni, de nekem nem jött be. A babaollókról meg minden ismerősöm azt mondta, hogy fölösleges és nem olyan jó, úgyhogy nem is vettem.



[link]

2022. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekünk is ilyen Chicco van, nem hajtja be a lányom körmét, én elégedett vagyok vele, gyorsan végzünk, 15 hónapja használjuk. Lehet, hogy a tiétek hibás és életlen?

2022. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Nekünk tommee tipee van, babaapolo keszletben volt, újszülött kora óta ezt használjuk, most 2,5 éves. Könnyű vele vágni. Lábáról apja vágja neki sima csipesszel, ott valamiért az olló nagyon kiakasztja.
2022. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Sima tompa körömvágót használok,nincs külön körömvágója..:x
2022. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!