Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Székre tehető etetőszéke...

Székre tehető etetőszéke kinek van? Nagyon eleven, mozgékony minden felé forgó, felfedező babának biztonságos?

Figyelt kérdés
Olyan instabilnak és megbízhatatlannak tűnnek így képről...

#etetőszék #székre tehető etetőszék
2017. márc. 2. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Láttam olyat, ami fixálható a székhez, az talán jó lehet.

A lányom 2,5 éves lesz nemsokára. Most tettem el a normál etetőszéket mert nyugodtan kèpes ülni sima ülésmagasítón.

2017. márc. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekünk olyan volt. mi szerettük. maga az etetőszék stabil annyira mint a szék amire ráteszed, mivel rá lehet/kell szíjazni jó feszesen. mi örültünk hogy találtunk, akkor alig volt eladó a neten, mert nem foglal plusz helyet.

el is tettük, terhes vagyok, majd a tesónak is azt fogjuk használni ha tudni fog ülni.

2017. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


ilyenünk van.


[link]


a második képen jól látható hogy két helyen is fixálva van. az elsőnek a szék magassága, a tálca közelsége is állítható.


most 2.5 éves a fiam, már jó pár hónapja sima széken ül, de kb 1 évig használtuk.

2017. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is van, Peg Perego márkájú.

Nagyon szeretem, rá van csatolva alul és hátul is a székre, lányom 2,5 éves még mindig használjuk, soha nem volt gond vele.

2017. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is van, jól rá lehet szíjazni a székre, így nem esik le, szóval elvileg biztonságos, nekünk nem volt eddig panszunk vele.
2017. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!