Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy ennyiszer így...

Normális, hogy ennyiszer így érzek?

Figyelt kérdés

5 hetes a babánk, amióta megszületett én minimum minden másnap bőgök egy fél órát, mert sz*r anyának érzem magam és össze vagyok zavarodva.

Amikor óránként üvölt és cuppog és cicit szeretne éjjel-nappal, akkor már nem bízok magamban, félek hogy félreértelmezem a jeleit, hogy nincs elég tejem, zavar, hogy nem tudom megnyugtatni, mert csak a cicit keresi rajtam és teljesen kimerülök lassan. Egy idő után ideges leszek, amitől türelmetlen, attól meg lelkiismeretfurdalásom lesz, hogy miért vagyok türelmetlen egy 5 hetes csecsemővel, neki is ugyanolyan nehéz... és kész, már bele is keveredek egy ördögi körbe, amitől csak bőgök. Komolyan már azon gondolkozom, hogy valami szakember segítségét kéne kérnem. Normális ez?


2022. jún. 29. 10:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Teljesen random időpontokban, még nem figyeltem meg benne rendszert.
2022. jún. 29. 23:52
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez teljesrn normális. Én is átestem ezen, kb a 2. hónap végéig tartott. Mindennap elbőgtem magam, ha nem evett, ha sírt, ha nem aludt... A hormonok és a fáradtság teszi, de belejössz hidd el! A 3. hónapra már élvezni fogod az anyaságot, tudom, az most örökkévalóságnak tűnik még, de kitartás!
2022. jún. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én azért sírtam mert begyulladt a mellem és pokolian fájt,pedig császárom volt,de az még annál is rosszabb volt, a férjemnek kellett a csomót kimasszírozni belőle. Erről persze egy szülésfelkészítőn sem mesélnek. Túlélésre játszunk😅
2022. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!