Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy változtassak a 8 honapos...

Hogy változtassak a 8 honapos babám étrendjén, hogy ne legyen egyhangú?

Figyelt kérdés
eddig reggel tápszer,tizorai gyümölcs,ebéd fözelék,uzsonna szintén gyümölcs vagy tejpép,este tépszer.uzsonnára vagy tizoraira mi mást lehetne adni?kenyér vajjal,vagy mi?
2010. szept. 20. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
8 hónaposan én már bevezettem a glutént, így már ehetett a babám vajas kiflit/kenyeret kis szalámival (csmell sonka). Továbbá ekkor vezettem be a túrót, sajtot, joghurtot is. Így már elég változatossá lehet tenni az étrendjét.
2010. szept. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én kenyeret vajjal majd akkor adok neki, ha reggelire már azt ehet. Nekem az tízórai más. A gyümölcsbe tehetsz gabonapelyheket, én a gyümölcsöt és a pelyheket szoktam variálni. Ma pl nem kapott bele pelyhet, de az ebéd is hamarabb volt.

Én 9 hónaposan adtam először joghurtot, túrót, addig nekem is ezek voltak az uzsonnák, vagy lehet gyümölcsrizst, tejberizst adni, köleskása gyümivel.

2010. szept. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!


én legújabban főzök vízben búzadarát, majd egy kis gyümölccsel összekeverem. Imádja:)


amúgy a többiek jókat írtak, én azokon kívül még ezt adom.

estefelé néha csipegetek ki neki a kenyér beléből kis körömnyi falatokat, odavan érte.

na, hirtelen ennyi jutott eszembe:)

2010. szept. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!