Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka akinek a...

Van olyan anyuka akinek a babája szuletesetol fogva nagyon mogorva képet vágott?

Figyelt kérdés
Ha mosolygunk rá visszamosolyog,de alapjaraton egy iszonyat mogorva kepu kisfiu🤣(7hos) van ilyen itt? Mikor valtozik ez meg? Vagy igymarad? Lehet ennek jele vmi bajnak?

#komoly #mogorvaság #Csunyánnéz
2022. júl. 7. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Jelen😂😂😂
2022. júl. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Haha, igen, a kórházi fotókon is kis morcosan néz, mint aki haragszik a világra, hogy ki kellett bújnia a pocakomból :D És amúgy is ilyen morci ábrázata van, ha csak úgy bambul maga elé vagy figyel valakit, akkor is ilyen kis mérgesen néz. Ha meg valakivel szemben bizalmatlan, akkor egyenesen ijesztő :D Szerintem nincs semmi baja, egyszerűen csak ilyen az arca. 2 éves, cserfes, jókedvű, mosolygós kislány, de azt hiszem kamaszként a "resting bitch face" jeles képviselője lesz :D
2022. júl. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Baratnőmé ilyen :D mindig úgy néz mintha a lelkem legsötétebb titkait is ismerné és nagyon megvetne. Tök para, de már lassan 10 hónapos és kezd leszokni erről.
2022. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legidősebb kisfiam. 10 napos az első újszülött fotókon, és azt mondta a fotós, hogy mintha lézerrel vágnának a lelkébe. Nem is mogorván, inkább szúrósan, nagyon komolyan nézett kicsiként. Azóta 6 éves, minden évben 2x járunk fotózásra, és kb 2 éves kora óta készül róla olyan, amin mosolyog, sőt pózol. Mire ovis lett, már nem "gyilkolt a tekintetével", sőt, kimondottan huncuttá vált a szeme, de addig mindenki mondogatta, hogy hú de komoly ez a gyerek.
2022. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam :D Alapvetően nagyon jó kedvű, de ha épp csak magában jatszik nagyon mufurc képet tud vágni, pláne, ha valami nem tetszik neki. :D

Már a kórházi képeken ráncolta a szemöldökét.

2022. júl. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is morcin született. Én imádom, olyan jókat vigyorgunk rajta. :)
2022. júl. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is morci volt, de kinőtte :) Karácsonyi képeken úgy néz ki mint a grincs. Haláli. Tud szigorúan nézni azóta is, mert kissé bizalmatlan, de ha feloldódik akkor folyton mosolyog, meg nevetgél. 7 hónapos.
2022. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam mérges arccal eszik. Ráncolja a homlokát, úgy koncentrál az ételre.
2022. júl. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!