Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az elso gyerek szuletese utan...

Az elso gyerek szuletese utan mennyi idovel ereztetek a nagy vagyat, hogy jojjon a kovetkezo? Es mennyi ido lett a ket gyerek kozott, ha mar megszuletett?

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2 éves múlt a lányom (26 hónapos). Eddig el sem bírtam képzelni, hogy legyen még egy gyerekem, úgy éreztem, hogy nekem csak ő kell, nem akarok másikat. Most az utóbbi 1-2 hónapban kezd bennem néha előjönni, hogy lehet, hogy majd mégis szeretnék. Lehet azért, mert hirtelen olyan nagylány lett a kislányom, folyékonyan beszél, okos, rafinált, sok dolgot megold egyedül, és elkezdett hiányozni a babázás, nem tudom. Még azért nem ugrok ebbe bele, mindenképpen várok legalább addig, amíg oviba megy a lányom, meglátom, erősödik-e az érzés idővel. 4 év különbséget egyébként is legalább szeretnék, ha lesz második.
2017. aug. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elso-masodik kozott nekem is kb. 1.5-2 év..2 ev 8 honap van köztük...a harmadikat akar fel évvel a masodik utan is siman bevallaltam volna..de koztuk is majdnem 3 év van(mindketszer a ferjemnek jott később a vágy,én meg nem eroltettem)
2017. aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első két gyerek között 3 év korkülönbséget szerettünk volna, 4 lett belőle. A második és harmadik baba között 4 évet szerettünk volna (mert bevált ez a korkülönbség és arra számítottunk, hogy nehezen fog összejönni, csakúgy mint az előző, emiatt már hamarabb is próbálkoztunk), ott pedig 3 év 4 hónap lett.
2017. aug. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1 éves volt a fiam, mikor kistesót szerettünk volna. Az 1 éves szülinapján jött meg utoljára. 21 hónap van a gyerekek között.
2017. aug. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 jafnrétti ***** válasza:
5-6 évvel később. Mondjuk a nagyot én egyedül neveltem évekig. Végül 8 év lett a két gyerek között, de nem is jött össze könnyen a kicsi.
2017. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sohasem.

Nehéz szülés volt, majdnem ottmaradtunk.


Még egyszer nem vagyok hajlandó erre, és az sem érdekel, hogy problémamentes is lehetne a második.

Plusz a férjem is teljesen kétségbe volt esve, mert azt hitte, elveszít.

2017. aug. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!