Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A homeopátiás Stodal szirupot...

A homeopátiás Stodal szirupot kidobjátok felbontás után 1 hónappal?

Figyelt kérdés
Elvileg felbontás után 1 hónapig jó, így alig iszik belőle a gyerek pár kanállal dobhatom is ki, 2 hónap múlva veszem a másikat, ha köhög. Van másik gyógyszer ami beválik köhögésre?
2010. szept. 21. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem dobom ki. Romániai vagyok, a román nyelvű tájékoztatón nem írja az 1 hónapos felhasználhatóságot a felbontás után. Több homeopátiás szert is ismerek már. A lényeg nem a felbontás, hanem inkább a tárolás: szobahőmérsékleten, fénytől, elektromos készülékektől védve. Ha te is így tároltad - nem romolhatott meg a szirup.

Nekem bevált még a lándzsás utifű szirup, a fenyőfaszirup...de őszintén egyik sem volt olyan jó, mint a Stodal.

Jó egészséget nektek!

2010. szept. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én se szoktam kidobni!

amikor szedjük napont 2-3x nem is rakom el,fent van a pelenkázón,tehát éri fény,de ugyanolyan hatásos.vagy ha nagyon aggódsz tedd el magatoknak és a babádnak vegyél újat.mondjuk szerintem felesleges!

2010. szept. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a pelenkázón van is, túl nagy baj nem lehet, ha éri fény, mert eleve sötétített üvegben van.
2010. szept. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!