Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 6 hónapos. A hátáról...

Kisfiam 6 hónapos. A hátáról a hasára tud fordulni. Arra vagyok kíváncsi, hogy ezután mit fog csinálni, mikor fog kúszni mászni stb. Szavakat mikor mondanak?

Figyelt kérdés
2008. dec. 20. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szia nehéz jósolni mert minden gyerek más...nekem 8 hónaposan mászott s felült felállt önállóan úgy h kapaszkodott vmibe...11hónaposan elindult, szavakat amiket tudatosan mondott olyan egy éves kora után kezdte el...pl baba...előtte is mondta csak ekkor már tudatosan.ui de nekem kúszni nem úszott soha csak mászott vki meg nem mászik csak kúszik
2008. dec. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2008. dec. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!


Ez tényleg gyerek függő az én kicsim most 7 hónapos ő már 3 hónapos korában hasra fordult,4 hónaposan már vissza is tudott fordulni,mostanra már mászik és nem kúszik az kimaradt nála és már tud kompozni is,ülni is tud de még nem annyira biztonságosan.

2008. dec. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!