Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám szereti, ha...

3 hónapos babám szereti, ha "kifele" néz, amikor kézben van . Ez egészségtelen?

Figyelt kérdés
Tehát nem a pocakja,hanem a háta ér a mellkasomhoz,és úgy szemlélődünk a lakásban.
2010. szept. 21. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
szia! az én babám is 3hónapos és nekem is szeret úgy kézbe lenni ahogy a tied! :-) De azt sajnos nem tudom káros-e ezért én is kiváncsi lennék...Bocsi hogy nem tudtam a választ.
2010. szept. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dehogy egészségtelen! A gerincét a mellkasod megtámasztja, így nem terhelődik, a babád meg el tud nézelődni, felfedezheti a világot :)) Gondolom, a fejét már hosszabb ideig is megtartja, így nem lesz semmi baja.
2010. szept. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de miért lenne káros!??! Abban a korban van a babátok, amikor már elkezd érdeklődni a világ dolgai iránt, szeretne mindent felfedezni, kiváncsi mindenre. Most tanul nagyon sok mindent meg, felfedezi a körülötte lévő dolgokat. Szóval nyugi, sétálgassatok vele sokat így, had figyelgessen. :-) Boldog babázást.
2010. szept. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
...csak azért kezdtem aggódni,mert azt olvastam,hogy a kenguruban nem egészséges a kifele hordozás ...köszönöm a válaszaitokat,akkor nézelődünk tovább :-)
2010. szept. 21. 13:11
 5/7 pomat ***** válasza:

Nem egészségtelen csak kiváncsi, és érdekli a világ. Sokkal többet lát így, mint a váladon, és látja kivel beszélsz épp. Ilyen volt az én kicsim is, és rettetenetesen kiváncsi azóta is.


Egyébként a hordozó kendőben úgy tudom, 5 kg felett már lehet ilyen kifele néző tartásben hordani a kicsi, de a kengurú más, mert nem nyújt egyáltalán támaszt a kicsinek. Elenben a jól megkötött kendő stabil ülést biztosít. Nekünk sokat volt kicsinek így is, úgy is kendőben, aludt benne,stb és egyenes a háta mindt a cövek:-)))))))))))))))))))))))

2010. szept. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne káros.

Érdekli akülvilég, teljesen természetes.

Ez a sok agyament baromság, amit kitalálnak:-(((((


Nekünk kengurunk volt és abban is hordta a párom kifelé.



Múltkor láttam egy nőt, hátán vitte gyerekét vmi hordozóban, a gyerek teljesen odanyomorodott a nő hátához, esküszöm nézni is rossz volt.

2010. szept. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

utolsónak: ha kifele vittétek:


Nem lehetséges a béka-lábtartás, így a csípő nem fejlődhet megfelelően.

Ingertúltengés: a babának nincs lehetősége elbújni az ingerek elől, nem bújhat a hordozóhoz.

Nincs szemkontaktus a baba és a hordozó között, a túlterhelt baba az esti sírással vezeti le a feszültséget.

Az ágyékrész fokozott terhelése miatt deformálódás, fiúknál herezúzódás alakulhat ki.

2010. szept. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!