Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak! 5 honapos a kisfiam....

Anyukak! 5 honapos a kisfiam. Az elmult egy-ket hetben erosen elkezdett hullani a hajam. Ti mit ajanlotok, mit szedjek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézess vérképet, lehet, sokszor vashiány okozza. Elevitet vagy Gravidát szedsz? (bár azokban is kevés a vas). Ha tényleg vashiány, akkor meg kell orvostól kérdezni, hogy ha szoptatsz, milyen vaskészítményt lehet szedni.
2010. szept. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínű most áll vissza a szervezetedben a hormonháztartás a terhesség előttire. Ez hajhullást eredményez. Teljesen normális. Igaz idegesítő :(. Ne aggódj el fog múlni. Bár nekem már több mint egy hónapja hullik.
2010. szept. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat! Azert aggodom, mivel eszrevehetoen kopaszodom elol:(
2010. szept. 21. 13:01
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, kb. fél éves volt a babám, amikor marékszámra hullott a hajam.

Voltam hajdiagnosztikai vizsgálaton, nálam nem a vashiány, hanem a terhesség okozta. Kaptam bambuszkivonatos sampont és női vitamin kapszulát, már egy hónap után jelentős volt a javulás. Egyébként mindkettő recept nélküli készítmény, szerintem ha bemész egy gyógyszertárba, ott is tudnak segíteni.

2010. szept. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia velem ugyanez volt, 3 hónap után úgy hullott, h látszott h hiányzik a hajam. most, 1 évvel később meg tincsekben 10 cm hosszú a hajam azokon a helyeken, mintha levágták volna. még a fodrász is rákérdezett. szóval ez teljesen normális. persze a vérkép és vitamin az mindig jó.
2010. szept. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 pomat ***** válasza:
Olyan vitamint amiben botin található, mert az segítí a haj és köröm regenerálódását. Ált. szépség, hajkapszulák.
2010. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon hullik már legalább egy hónapja, szintén öt hónapos a babám. Vas hiányra természetes és jól felszívódó segítség az AMARÁNT, ráadásul kálciumot és magnéziumot is nagy arányban tartalmaz, az anyatej minőségét is javítja. Bióboltokban kapható. Ahol én veszem 320ft 100 gr, ami több hetes adag.
2010. okt. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

"Hajcseppek hajhullás ellen


19 gyógynövény különleges, tiszta kivonata. Regenerálja a hajhagymákat, fokozza a fejbőr vér- és tápanyagellátását, visszaállítja egészséges működését. Megszünteti a hajhullást és a hajritkulást, megállítja a kopaszodást, egyben megerősíti az elvékonyodott hajszálakat és tartást ad a hajnak. Férfiaknál hormonális eredetű hajhullás ellen is hatékony, nőknél kifejezetten ajánlott terhesség után és változókorban." nekem ez állította meg. Ha nem jön be vissza adják az árát.

2010. okt. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a várandósság alatt elkezdett hullani a hajam. A dokim vas tablettát írt fel (vérképem is mutatta, hogy nagyon alacsony a vasam) és elkezdtem a Sunfleur hajszeszt és sampont használni ( [link] 2 hét alatt megállt a hajhullás.

Szülés után a 4. hónapban megint kezdett látványosan hullani hajam. Megint elkezdtem a vasat szedni és mindennap a már bevált hajszesszel kezeltem a hajam és egy hét alatt megállt.

Én nagyon tudom ezeket ajánlani.

8 hós kisfiú anyukája

2010. okt. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!