Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leesett az 5,5 hónapos babám...

Leesett az 5,5 hónapos babám az ágyról. Mindenképp vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés

Két órája történt. Felébredt a kiságyba és a férjem áttette maga mellé a franciaágyba, hogy még egy picit aludjanak (gyakran teszi így) Én a kanapén alszom mert nem tudok aludni miközbe hallom ahogy izeg mozog a baba, minden apró neszre felébredek.

Kipárnázta az ágy szélét és elszundított. A baba valahogy a párnákat elmozdította és legurult az ágyról. Rögtön felsírt, én arra ugrottam fel, hogy sír. Össz vissz 1-2 percet sírt. Megnyugodott, evett szépen, nem látom, hogy valami baja lenne. Van egy karcolása a szeme alatt. 3in1 babakocsink van és annak a sportülése épp az ágyunk mellett van és abba esett bele arccal és így lett ez a karcolás a szeme alatt.

Annak ellenére, hogy laikusként nem látom, hogy baja van, vigyem dokihoz?



2022. júl. 15. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Hát, ha ráadásul még közvetlen a babakocsiba esett, akkor nagyon ok nincs az aggodalomra. Csak figyelni kell.
2022. júl. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Én nem vinném. Szerintem nincs olyan ember, aki baba korában ne esett volna le valahonnan, vagy ne ütötte volna be a fejét úgy rendesen. Ha agyrázkódás tüneteit látod, az persze más, de szerintem nem kell aggódnod!
2022. júl. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Figyelgetem, azóta aludt egyet, most épp eszik, viselkedése változatlan

2022. júl. 15. 10:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hány, nem túl aluszékony, akkor nagy eséllyel semmi baja. Ha bármi furcsát tapasztalsz, vagy nem vagy nyugodt vidd orvoshoz.
2022. júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
38%
Én a biztonság kedvéért elvinném. Jó egészséget neki! :)
2022. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Teljesen normális a viselkedése egész nap, semmi furcsa :) a kis horzsolás ami a szeme alatt van sem fáj neki, amikor álmos dörzsöli a szemét mint mindig és nem sír amikor hozzáér

Köszönöm mindenkinek a válaszokat :)

2022. júl. 15. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!