Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Forduljak vele orvoshoz...

Forduljak vele orvoshoz mindenképp?

Figyelt kérdés
Két hónapos babámnál légzésfigyelőt használunk, az utóbbi napokban minden egyes éjjel becsipogott, beriasztott. Egyből ugrás oda hozzá. Nagyon megijedtünk az elsőnél, mostmár viszont borzalmasan idegesek vagyunk, hiszen ez nem normális hogy minden éjszaka beriaszt. Nincs túl érzékenyre állítva a figyelő, amiatt nem hinném hogy riasztana. Valami baj lenne a lányommal?
2009. nov. 10. 07:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Előfordulhat, hogy túl mélyen alszik, vagy lemászik a matracról. Ha pedig nem, akkor mindenképpen forduljatok orvoshoz. Nálunk is volt téve sriasztás, d emindig rendben volt a lányom, csak mélyen aludt vagy az ágy szélén feküdt.
2009. nov. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is ment 3 hétig, azóta pedig egyszer se riaszt. Én is majd megőrültem az aggodalomtól, már időpontot is kértem alváslaborra, de miután abbamaradt a csipogás lemondtam.
2009. nov. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!