Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lisztlevessel táplálhatom a...

Lisztlevessel táplálhatom a 10.11.-én született kisfiamat? Sokak szerint egészségesebb, mint a tápszerek.

Figyelt kérdés
2008. dec. 20. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Most ez komoly vagy vicc, mármint a kérdés? Hol élsz, itt Magyarországon?
2008. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én inkább a tápszer mellett döntenék. Nézd csak meg a doboz hátulján (akár a boltban is) az útmutatót, nemcsak a tápérték és adagolás van rajta, hanem egy halom vitamin és nyomelem fel van tüntetve százalékos formában is. Szerintem ezzel mindenképp az egészséges táplálkozás oldalán mozogsz!
2008. dec. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
az anyatej a legjobb táplálék ekkora babának. ha az nincsen, egészségesen felnőnek a babák tápszeres is. van millióféle tápszer, amik összetételükben nagyon hasonlóak az anyatejhez. nem hinném, hogy a lisztleves ennél egészségesebb lenne. aki neked ezt mondta, az biztos megetette a babáját pörkölttel nokedlivel. érzékeny a gyomruk, nem alkalmas még lisztes ételekre. ne tedd tönkre egy életre az emésztőrendszerét.
2008. dec. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kellene adni neki.

Főleg ,mert ez csak lisztes víz. A tápszerbe pedig olyan vitaminok vannak,amik nagyon hasznosak a piciknek.

Régen amikor nem volt vagy drága volt a tápszer nagymamáink adták ezt a babáknak.

Teljesen jó a tápszer.

2008. dec. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Első vagyok. Ne haragudj, hogy azt kérdeztem, amit, de én nem tudom elképzelni, hogy manapság ez a megoldás egyáltalán felmerülhet. Annyi felé lehet erről olvasni, tájélozódni...Ha tudod, tényleg írd meg, ki ajánlotta a lisztlevest, mert ez egy szociológiai kutatással is felér!!!
2008. dec. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
adhatsz, ha azt akarod, hogy lisztérzékeny legyen!
2008. dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
És hogyan kell elkészíteni azt a liszt levest? Csomós lesz, az ize is valami förtelem lehet.
2008. dec. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A nagymamám elmondása szerint édesapám lisztlevesen nőtt fel, 5 gyereke közül egyiket se tudta szoptatni. 1950-ben még nem volt tápszer. Apu most 58 éves, egészséges ember.

De azért szerencsére van választási lehetőséged a tápszerek közül, amik gondolom, sokkal egészségesebb összetevőkből állnak, mint a lisztleves.

2008. dec. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát persze hogy Tápszer!!!Abban minden benne van,amire a babádnak szüksége van!!!Én legalábbis biztos nem adnék a kislányomnak lisztlevest!
2008. dec. 21. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!