Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejbegríz tápszer helyett?...

Tejbegríz tápszer helyett? Fokozatosan vagy nem?

Figyelt kérdés
4 és fél hónapos kislányomnál elkezdtem a hozzátáplálást. Már ivott almát, őszilevet, banánt. Van itthon ilyen Milupa-s tejbegríz, szeretnék neki adni belőle. Ezzel már egyből kiválthatok egy étkezést vagy ezt is fokozatosan kell, mint a gyümölcsöket?
2022. júl. 23. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért már a gluténbevezetésen is átszáguldottál?
2022. júl. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Először vezesd be a glutént, de a tejbegríz nem helyettesíti a tejet/tápszert.
2022. júl. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
4,5 hónaposan még nagyon nem kéne étkezést kiváltani, max kóstoltatni (habár tápszereseknek is már a 6hónapot mondják, hogy elég érett legyen a bélrendszere, mert meg is kell tudni emészteni. Nem elég, hogy eltelíti a gyomrát). Meg ahogy írták, először vezesd be a glutént legalább, hamár ennyire sietsz vele
2022. júl. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én babámat speciel kiütötte pedig 7-8 hónapos volt. Nem tudom mit kevernek bele, de rájöttem, hogy nem babának való.
2022. júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4es válaszoló: az amire amúgy 4hótól van írva, ugye? Csak amiatt kérdezem mert az enyém 14-5hónaposan kapott, gondoltam "nasinak" jó lehet neki, de csupa csalánkiütés lett. Pedig már akkor ugye bőven bevolt vezetve, amiket ehet egy kicsi (elteltek évek, mostmár ovis ...sose lett kiütéses, nincs étel érzékenysége, csak attól lett az egész teste tele)
2022. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is detto #5-ös.
2022. júl. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!