Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A4-es és a 4+-os pelus között...

A4-es és a 4+-os pelus között csak méretbeli különbség van, vagy a 4+-os-nak jobb a nedvszivó képessége is? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak mértetbeli különbség van!!
2010. szept. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Bár én összemértem a 4-est, és a 4+-ost, de semmilyen különbséget nem találtam méretben sem. (bár nyilván van, csak nagyon pici eltérés) Pampersest.
2010. szept. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok: Huggies és DM-es alapján :)
2010. szept. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem méretben max 1 cm lehet a különbség...

nem hiszem,hogy nagyobb lenne a nedvszívókája... :)

2010. szept. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Picit több pisit bír el, mint a 4-es, és van 2 cm-es különbség is. De nálunk nem vált be, az is átázott, pedig a kg-os méretezés alapján még bőven jónak kellene lennie mindkettőnek.

10,5 kg-os a kisfiam, és már az 5-ös méretet veszem neki (éjjel is iszik 3-4 dl vizet, ráadásul 12 órát alszik, így bírnia kell a pelusnak). Az sokkal több pisit felszív.

2010. szept. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztalom, hogy azért jóval többet felszív a 4+. Mi csak éjszakára használjuk, nappalra jó a sima 4.
2010. szept. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!