Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordul nálatok, hogy a...

Előfordul nálatok, hogy a popótörléstől elkezd kakilni a babátok pelenkázás közben?

Figyelt kérdés

2022. júl. 24. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Te megint a kaki/pelenka fétises vagy?

Pedofil is vagy vagy csak ennyi?

2022. júl. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Nem az vagyok
2022. júl. 24. 11:28
 3/9 anonim ***** válasza:
17%

Akár fétises/pedofil, akár nem, én válaszolok akkor is, mert ez az oldal lényege.


Szóval: igen, előfordul, ennek az az oka, hogy a törlés okozta nyomás ingert kelt. Még felnőtteknél is előfordul, hogy utána még jön egy kicsi, pedig azt hinné az ember hogy vége.

2022. júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg gyanús, hogy ennyire sok a kakis, popsitörlős kérdés mostanában.
2022. júl. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Attól még a kérdés adott. Ezt mondom már régóta, hogy a kérdésre válaszoljunk, ne mögöttes szándékot keressünk!!!
2022. júl. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

És ki vagy te hogy megmondd h mire válaszoljunk?

Ha a paprikás krumpli receptjét írnám le, akkor azt!

Ha a kérdező kiírhat ilyen (szerintem ugyan az a pisilt e már le pelenkázás közben stb) kérdést, akkor én válaszként azt írok amit akarok

2022. júl. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

Mert nem old meg egy adott problémát, hanem csak tovább rontja. És nem segít semmin se. Sőt, adott esetben akár htáráltató is lehet, ha pl. valaki nem csak szórakozik, hanem tényleg van oka a kérdésének (csak nem fejtette ki), de 1-2 ember rögtön rávágja, hogy "ne válaszoljatok, mert a pelenkás perverz". Persze, tovább lehet lépni, ha nem akarjuk kifejteni de ha már megálltunk a kérdésnél, de azért befolyásolni sem kéne a többi olvasót - ellenben hasznosabb ha a választ adjuk meg. Ha pedig egyértelműen szabályszegőnek érzel egy kérdést, ott a jobb alsó sarokban a narancssárga felkiáltójel.


És igen, én nem gondolok semmi problémát abban a kérdésben, hogy "pisilt-e már le a gyereked" egy NÉVTELEN oldalon, ami pont a neccesebb kérdések miatt névtelen. Aki egy ilyenen fennakad és felháborodik, az valószínűleg soha nem olvasta még pl. a szexualitás kategóriát, ott 100x durvább kérdések vannak.

2022. júl. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tudod a szexes kategóriában nincs vele gond, mert ott a helye!!!

Épp eszű ember akinek van vagy tervez gyereket,meg miért is kérdezne ilyet?

2022. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Ha ugyanazon elv mentén haladunk, és vannak akik itt felháborítónak tartanak kérdéseket, akkor feltehetőleg ott sem kéne, hogy minden kérdés beleférjen.

Most csak az első oldalát néztem meg annak a kategóriának, de kapásból van is ott egy példa.

Szerinted az ilyen "Fiúk ti szívesen bedugjátok a nyelveteket a csajotok popsi lukába?" kérdés és hasonlóak nem lépnek túl egy bizonyos határt?! Mert szerintem jóval problémásabb, és durvább, szexualitás ide- vagy oda, mint a gyerekvállalás témakörben egy "előfordult-e már, hogy lekakilt a gyerek?" kérdés.


Miért kérdezne ilyet? Mert esetleg érdekli, hogy járt-e valaki így, vagy ő vele történt valami extrém eset, és felmerült benne, hogy megkérdezi, hogy kivel történt még hasonló. Nem perverz, csak kíváncsi.

2022. júl. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!