Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mennyi idős...

Szerintetek mennyi idős koráig "kell" a gyereket babakocsival tologatni és mennyi idősen jobb vele motorozni inkább?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak van egy kis járgánya (járássegítő autó), de még nem ér le róla a lába, és még nem is jár egyedül (pár lépést tesz még csak meg), így marad egyelőre a babakocsi. Most a szülinapjára fog kapni egy tolókaros triciklit, azzal fogunk menni utána sétálni, mert a babakocsiban mindig állni akar.
2010. szept. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam 16 hónapos, de még használunk babakocsit, mert nem hajlandó ráülni a bébitaxira. Nem is érdekli az ilyen jármű:)

2010. szept. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A gyerektől függ, meddig marad meg szívesen a kocsiban. Az én lányom 2 éves, ha sietek,babakocsival megyünk, hazafelé meg sétál. Kismotorral még nem indultam el vele soha, nincs is szándékomban. Igaz, kertes házunk van, így az udvaron kedvére motorozhat...
2010. szept. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Leviszed motorral és meglátod, hogy tetszik -e neki. Elején lehet, hogy fél percet sem fog rajta ülni, de lehet, hogy két hét múlva már leszállni sem akar róla.

Nálunk ez a leszállni sem akar róla 16 hónapos korában történt meg. Előtte ráült és azonnal leszállt.

Most 20 hónapos és sírógörcse van, ha a motorja valamiért nem jöhet velünk

2010. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Akarhatod te kismotoroztatni, ha ő nem akarja...másrészt, ha valahova siet az embetr, akkor öngyilkosság kismotorral elindulni, mert az nem feltétlenül arról szól, hogy te mész a gyerek meg megy veled amerre godolod, és nem is áll meg minden második fűszálnál...

mi kb. 15 hósan vettük a bébitaxit, de az elején még nem ült rá, inkább tologatta jobbra balra, de nem ám előre. aztán szép fokozatosan megtanulta,h ogy üljön rajta,é s vizsonylag egyenletes tempóba egyenesen menjen vagy amerre kérem). de nem egyik napról a másikra. most már kismotorja van. de ha sietünk, akkor biciklisülésbe rakom (nem babakocsizunk, ha nem muszáj, mert mindjettem utáljuk). :)

amúgy meg sztem gyerekfüggő, hogy melyik gyerekkel hogy jobb, gyorsabb menni. van aki 2 évesen is még simán elül a babakocsiban, van amelyik már 8-9 hósan is rühelli (mi ez utóbbi csoportba tartounk). :)

21 hós a kislányom

2010. szept. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2 éves a lányom de már vagy 3 hónapja nem babakocsizunk inkább sétál vagy motorozik. Elég messzire is el tudok vele menni persze kicsit körülményesebb mint babakocsival mert megáll nézelődik, de a kocsiba semmi kincsért bele nem ülne. Egyébként tényleg gyerek válogatja....
2010. szept. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14 hónapos,hetente ha 1x babakocsizunk,mert utálja 3 hónapja,mióta van triciklije, de haza már inkább gyalogól.
2010. szept. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

21 hósom van, még szeret babakocsizni. Eltehénkedik benne, felrakja a lábait és nézelődik. Ez az én szerencsém, nagyon jó így vásárolni, piacra, postára menni. Jobb mintha lepakolná a polcokat a közértben.

De ha nem vásárolni vagy intézkedni megyünk, akkor mi is motorral vagy gyalog járunk.

2010. szept. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
gyalogol:)
2010. szept. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon gyerekfüggő....

a fiammal (21 hónapos) akkor babakocsizunk, ha bevásárolunk, piac stb., azt az időt simán kibírja. Egyébként motorozik mindenhová, száguld én meg futok utána...:) vagy sétál, esetleg tricikli, de azt még nem tekeri, tolni kell, az meg elég körülményes.

2010. szept. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!