Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A MAM vagy az AVENT játszócumi...

A MAM vagy az AVENT játszócumi mellett voksolnátok?

Figyelt kérdés

Melyik a tartósabb?És melyik a jobb?

A kisfiam eddig a MAM cumit használta,de dicsérték elöttem meg sok jót olvastam az Avent cumikról is!Vajon elfogadná azt is a kisfiam?A szivóka része hasonlit a Mam-éhoz?


Kb. mennyi ideig használtok egy cumit,mennyi idöközönként cserélitek?


Elöre is kösz a válaszokat!


2010. szept. 22. 13:58
 1/5 Nikcsi ***** válasza:

Nekem a fiam dontott ezugyben. :)

Nagyobbik fiam sosem cumizott, en se szerettem sosem, de a kisebbiknel gyorsan velemenyt valtoztattam. Miutan az elso 3 napot etetesek kozott vegiguvoltotte es csak ringatva volt hajlando elaludni (ezt a hibat elkovettem a nagyobbikkal, 8 hosan szoktattam le) volt otthon egy minta MAM cumi odaadtuk neki. Azonnal elhallgatott es edesdeden alukalt. :) Azota se fogad el mas fajtat, pedig probaltuk az Aventosat is, de meg a szajaba se hajlando venni. En szeretem a MAM cumikat nagyon.

2010. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk van MAM és Avent is, mindkettőt ugyanúgy szereti, észre sem veszi a különbséget közöttük. Az Aventes cuminknak van lelógó fogója, ami ha hozzáütődik a cumi pereméhez, hangot ad, és amíg meg nem szokta, néha felébredt rá amikor alvás közben kiesett a szájából. Azt nem szeretem még bennük (mind2re igaz), h. a cumi és a perem közé bemegy a szösz, és olyan, mintha koszos lenne. Ezért én most olyat szeretnék venni, ami egybeöntött, oda nem tud belemenni kosz. Remélem érthetően írtam le...:)
2010. szept. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 poci-maci ***** válasza:

szia mi az avent mellett döntöttünk!

kezdettől fogva azt használjuk!

Gyakran mosom meg neki még nap közben is mert több is van neki és ide oda le teszi!

Több fajta is van belőle korhoz kötve akkor mi is ujjat vettünk neki kb fél évente kap új cumit vagy ahogy szükségét látom ha lyukas vagy már csúnya!

2010. szept. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő jó, nekünk mindkettőből van. És azért jók, mert mindkét irányból bevehető. Nekünk olyan is van, aminek nem egyforma mindkét oldala, azt nem szereti annyira. Aventból van olyan ami már születése óta megvan, 15 hónapja.
2010. szept. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk a MAM vált be!

Avent-essel kezdtünk, de az nem volt jó, mivel van "kallantyúja" mindig kihúzta az ujjaival a szájából:)! De szerintem a szívórésze is jobb a MAM-osoknak! De kinél mi válik be! Viszont ha az egyik már bevált nálatok, én nem váltanék. Felesleges! :)

2010. szept. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!