Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ha a 2.5 hónapos...

Normális ha a 2.5 hónapos babám lassan eszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Azt szeretném kérdezni,mennyire normális az,hogy a kislányom (2.5 hónapos) lassan eszik?

Tápszeres egészségügyi okok miatt az elejétől fogva

Második baba, az első pikk pakk megitta az adagját...ezért aggódok

100-120 ml tápszert kb. 15-20 perc alatt issza meg,közben többször bealszik,pihen

Mamos cumisüveget használunk,2-es cumifejjel

Beba Ha Sensiduot tápszert kap,ami eleve sűrűbb picit


Doktornőnek említettem,és nem mondott rá semmit

Az elejétől igy issza meg a tápszert,lassan

Jó kedvű,mosolygós baba

Egy nap 3-4 alkalommal alszik 1 órát,vagy másfelet

Éjszakát végig alussza

Napi tápszer mennyisége megvan,kb 600-650 ml, volt már 700 ml is, plusz kap pár korty vízet

3 kg született,és most 5100 gramm



Volt valakinek ilyen lassan evő babája? Idővel változott valamit az evése?

Attól félek,ha már 150-180 ml tápszert igényel majd,akkor azt 1 óra alatt fogja megenni!?


Köszönöm előre is válaszokat


2022. júl. 26. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Nem kell habzsolnia
2022. júl. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is 2,5 hónapos, ő is lassan eszik. Mondjuk ő a 150 ml-t eszi meg kb.20 perc alatt. De ő eleve 1-es Mam fejjel iszik. Eddig nem igényelt nagyobbat, én meg úgy voltam vele, hogy amíg nem reklamál, nem baj, ha lassabban eszik. Annyival kevesebb levegőt nyel. Meg szerintem a pocaknak is jobb, ha nem habzsolja be gyorsan.
2022. júl. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jobb a pocaknak,az biztos,mert hálIstennek nem hasfájós

Akkor tuti én reagálom ezt túl

150 ml este kéri csak,de akkor ugy hogy megcsinálok 120 ml,majd még utána 30 ml,de fél óra kb. 😃

Néha olyan,mintha csak nyammogna rajta,cumizza,majd hirtelen megint elkezdi szivni

2022. júl. 26. 13:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Múltkor pont a gyerekorvos kérdezte, mennyi idő alatt eszi meg a 150-et? Mondom negyed óra-20 perc. És mondta, hogy az teljesen jó. Jó, akkor még kisebb volt, és kicsit nagy mennyiség volt neki. De most is annyit eszik. Bár ma kihagyta a tízórait, mert aludt. Utána úgy benyomott 180-at, hogy csak pislogtam. :D

Gondolj bele, van olyan baba, aki ennyi idősen 1 órát is szopizik egy evésnél. Ahhoz képest az a 20 perc szerintem semmi. :)

2022. júl. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!