Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Óránként eszik (csak szopik)...

Óránként eszik (csak szopik) a lassan 4 hetes babám. Ez normális?

Figyelt kérdés
Ma felettébb nyűgös és bármit csinálok, pelus csere, beszélek hozzá, lefektetem aludni stb.. csak cicin nyugszik meg és látszólag azon el is alszik. Nem baj h ilyen gyakran eszik?
2021. szept. 22. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem baj. Az jó, hogy igény szerint szoptatsz, mert a szoptatás nem csak etetés a baba számára.

3 hetesen növekedési ugrás is van, emiatt is lehet nyűgös, és szopizhat többet. Ha teheted, nyugodtan tedd mellre, ahányszor csak kéri.

2021. szept. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Az én fiam az első 3 hónapban eht csinálta.

4.trimeszter...

Emellett ma amilyen időjárás van, egy felnőttet is megvisel, nem hogy egy kicsit.

2021. szept. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akk jó h rendben van. Csak kissé lelkiismeret-furdalásom van h az itthoni dolgokkal meg nem haladok. Főzés ilyenek..
2021. szept. 22. 11:32
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Ugyan már, ne foglalkozz vele. Hónapokig rendeltem az ebédet magamnak, vacsira meg szedvicset ettünk. Hétvégén néha főztem, de mindenki túléli kész/rendelt kaján is az első időszakot.
2021. szept. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Ne legyen lelkiismeret-furdalásod a házimunka miatt :) ha a babád leteszed, de csak sír és sír, te úgysem pucolod nyugodt szívvel a wc-t. Ha megteheted (nincs nagyobb gyereked, nem szorultok rá mindenképpen a főzésre, és belefér, ha rendeled a kaját), legyél a babáddal és élvezd ki.
2021. szept. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen normális, erre van most szüksége.
2021. szept. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen normális



Gyeremekàgyi időszak

4. Trimeszter van


Nem a főzés: takarítás ideje

2021. szept. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

6 hét a gyermekágyi időszak.

Ilyenkor eleve nem kellene főzni, mosni, takarítani.

Szomorú, hogy anyák millióit kényszerítik bele a bűntudatba, ahelyett, hogy nyugodtan babázhatnának és gyógyulhatnának.

2021. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!