Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 17 hónapos és Kos....

Kisfiam 17 hónapos és Kos. Nem bírok vele. Kíváncsi lennék, hogy más Kos babák anyukáinak is olyan nehéz dolguk van mint nekem?

Figyelt kérdés
Hihetetlen erős akarata van, ez teszi egyébként olyan nehézzé a nevelését is. Nehezen tudom kezelni a dühkitöréseit, hisztijét, olykor erőszakos és mostanában bármire mondom, hogy nem szabad, Ő akkor is csinálja. (régebben hallgatott rám...:( Azt nem tudom eldönteni, hogy ez egy ilyen időszak (és túl kell élni) vagy én csinálok valamit nagyon rosszul, emiatt őrlődöm is eleget. Írjatok, ha bevált valami a Ti esetetekben. Köszönöm!
2010. szept. 22. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Jaj ne fárassz már avval, hogy a horoszkópja miatt ilyen a gyereked. Dackorszaknak hívják, más halak meg nyilas gyereke is átéli és kibírhatatlan ilyenkor.
2010. szept. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elsővel egyetértek.....
2010. szept. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hiszti és dackorszak!


Minden gyerek átmegy ezen. Jobb esetben ovis korára elnövi:)

2010. szept. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is kos,és hihetetlenül akaratos és makrancos tud lenni,teljesen magamra ismerek ilyenkor,pedig én mérleg vagyok,nem hiszem,hogy a horoszkóp tenné.
2010. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én ismeretségi körömben is sok kos kisgyerek van és nagyon illik rájuk, amit írtál. Sőt én is kos vagyok. Nem hiszek ebben a horoszkóp dologban de azt hiszem ez a fajta magtartás álltalában jellemző a kosokra. Anyukám is sokat tudna erről bészélni... :)
2010. szept. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tehát ez már az: "A" dackorszak! Egyébként tudtam, hogy lesz olyan aki megérti miért említettem, hogy a fiam kos, mert sokak szerint ŐK a leg-leg-ek... ugyanakkor biztos vagyok benne, hogy minden gyerekkel lehet nehéz...nem akartam senkit fárasztani ezzel...
2010. szept. 23. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!