Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt hiszem vmit rosszul...

Azt hiszem vmit rosszul csináltam! De hogyan tovább? Sirni hagyos kérdés!

Figyelt kérdés
Már 3 napja rendesen elalszik egyedül a kiságyába de nem sokáig max,napközben fél órát éjjel 2órát!Kérdésem az ha már ezt igy csináltuk!Éjjel ha felébred mit csináljak vele?A simizés,itatás nem segit!
2010. szept. 22. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
nem írtad le, hogy mennyi idős a baba. ez azért fontos mert egy pár hónapos babát még etetni kell éjjel, de egy 20 hónaposat már nem...
2010. szept. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
7 hónapos a kisfiam!éjjel kb 4felé azt tudom hogy azért ébred mert éhes de ezen kivűl is kel kb 2szer!akkor csak annyi hogy nem tudom vissza altatni a kiságyba és igy magam mellé veszem!De nem kényelmes már neki !Ezért ragaszkodnék a kiságyban való alváshoz!
2010. szept. 22. 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha kiságyban akarod altatni akkor altasd is ott. Ne vedd ki magad mellé, mert megszokja.

Ha valamit elhatározol akkor tartsd magad hozzá. Pár nap sírás után meg fogja szokni, ha csak nincs más baja. Nem fázik?

Amúgy éjjel már nem kéne ennie sztem, max innia. Legalább is az én picim 6 hós kora óta nem eszik, csak max iszik ha felkel.

2010. szept. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia! ez nehéz helyzet, nálunk most 13 hónaposan jött elő, hogy ha felébred éjjel nem alszik vissza, ahogy eddig, csak ha ott alszik vele valaki. De ez az esti elalvásnál is így volt.

Mi pár nap után gyorsan véget vetettünk ennek, mert csak egyre rosszabb lett a helyzet. Kemény, de beválik. Az esti lefektetés után, hiába sírt, nem mentünk be hozzá. Persze mi tudtunk hogy semmi más baja nincs, csak próbálgatja a határait. 3 nap alatt leszokott róla, és ezek után az éjszakai felkelés után is simán visszaalszik. Addig éjjel (mivel sírni nem hagyhattam, felverné az egész házat) addig ott álltam mellette simogatva a hátát, amíg mélyen el nem aludt, olyan kb 20 percig. Az esti sírni hagyás után már ez elég volt neki, addig így sem aludt vissza. Remélem érthető voltam :)

2010. szept. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!