Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehetséges az, hogy az...

Hogy lehetséges az, hogy az én kisfiam 10 hónapos és minden tisztábatevésnél ha a kukijához érek (ami elkerülhetetlen) merevedése van? Más is tapasztalt már ilyet? Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
2008. dec. 20. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia ez teljesen normális, majd ha nagyobb lesz, játszik is vele( persze nem úgy mint a nagyok... :), nekem is van 1 fiam, 2 éves, és jót mosolyogtam rajta).

Ez minden kisfiúval így van.

2008. dec. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
semmi gond nincs vele, majd jatszani is fog vele, teljesen normalis. jo erzes neki, ennyi.
2008. dec. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ennek még az is a haszna hogy ezektől a merevedésektől tágul az előbőr( a fityma) a kukiján, és nem lesz olyan nagyon szűk pl. hogy később ebből probléma legyen (műtét ilyesmi)
2008. dec. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!!!!
2008. dec. 22. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!