Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is olyan a babája mint...

Másnak is olyan a babája mint egy kis matrica?

Figyelt kérdés
Már 2 napja csak rajtam hajlandó aludni, ha kezdem egyből sír. Lehet a front zavarja? Vagy csak ilyenje van most? Hétfőn lesz 4 hetes :) eddig ha elaludt és vártam egy 15 percet akkor letudtam tenni szépen de most azonnal felébred és nagyon sír
2022. júl. 30. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Az első néhány hónap erről szól :)
2022. júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk 10 hónapig tartott :D Ez nagyon extrém példa, és amúgy ritka szerintem. Pedig tényleg próbálkoztam lerakni, de nem volt jó sehogy máshogy. Most már ringatni se kell, anélkül alszik el, szóval nem tart örökké :)
2022. júl. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk amíg nem tanult meg önállóan járni, addig nem tudtam letenni. Kb 13-14 hónapos volt.
2022. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Ebben a korban ez természetes.

Még pár hónapig valószínűleg ez lesz.

2022. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez természetes pár hónapig. Az én lányom már 14 éves és úgy hiányzik ez a rész...
2022. júl. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kb.3hónapig ment ez, most már nem igazán kényelmes neki rajtam és igaz, hogy egész sokáig kell ringatni meg járkálni vele, amíg elalszik, de egyre sikeresebben tudom letenni. Szerintem idő kérdése. :)
2022. júl. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk voltak ilyen fázisok, de olyanok is, mikor simán le tudtam tenni.
2022. júl. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is nagyon változó. A babaöböl megváltást hozott egy hét kialvatlanság után. :)

Most 2 hónapos, ha nagyon fáradt vagyok és matrica hangulata van, akkor oldalt fekve szoktam szopiztatni, úgy általában mindketten elpilledünk. Amikor elengedi a mellem kicsit arrébb húzódok, hogy azért érezze a közelségem, de tudjak én is pihenni. (Tudom tudom, jól be leszek támadva, mert veszélyeztetem a gyereket azzal, hogy elalszom fekve szoptatás közben.)

2022. júl. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!