Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 7 hónapos múlt, de...

Kislányom 7 hónapos múlt, de nem gagyog. Baj lenne?

Figyelt kérdés
Amikor kicsi volt, többet beszélgetett, aztán abbamaradt. Most csak nyekereg állandóan. A védőnő 6 hónapos korában kérdezte, hogy gagyog e. De most olyat olvastam, hogy 6-10 hónapos korban kezdenek el gagyogni.

2022. aug. 4. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 10 hónapos korig normális, addig kellene megkezdődni a szotagoknak (ba,ga,ma).
2022. aug. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az lemaradt, hogy viszont a mozgás nagyon beindult, ül, mászik a saját kis módján és mindenre felkapaszkodik és feláll. Lehet, hogy most a mozgásra koncentrál?
2022. aug. 4. 11:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet. Kisfiam 5 hónapos, mostanában főleg csak hangosan óbégat, kiáltozik artikulálatlanul, de a mozgása nagyon megindult.
2022. aug. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, elég valószínu :)
2022. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziaaa, megkerdezhetem, h azota hogy vagytok vagy hogy alakultak a dolgok nalatok? Kezdek aggodni kicsit en is🥺koszonom, ha valaszolsz, remelem jol vagytok
2023. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!