Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi gyömivel (gramm)...

Mennyi gyömivel (gramm) sikerült kb kiváltanotok egy étkezést hozzátáplálás megkezdésekor?

Figyelt kérdés

ma 6ik napja h eszik a babám.alma-baracknál tartunk.:)

ma kiváncsiságból mértem.135g gyömipepőm lett. elfogyott,de a babám lemérve 60g-al lett több(a többi az előkén és az én számban végezte/bár azt gondoltam volna h többet megevett most/)de még lazán behuzott 80ml tápit,sőt még evett volna többet is ha lett volna az üvegben...


2010. szept. 23. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon sokáig nem sikerült kiváltani, ugyanis bármennyi gyümit adtam neki (már szinte bukta ki), egy óra múlva újra éhes volt. Így nálunk az vált be, hogy egy ideig csak nasinak, két étkezés között kapott gyümölcsöt.
2010. szept. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
165g. Kivárólag tízórait vagy uzsit képezheti a gyümölcs.
2010. szept. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért "kizárólag"? Mi van akkor, ha nem úgy kapja, mi fog történni? Megmondom: SEMMI.

Nálunk szép lassan átállt arra, hogy tízóraira kérte, illetve úgy történt, hogy a tízórai tápszerből egyre kevesebbet evett. Így egy idő után egyszerűen elhagytuk a tízórai tápszert, és maradt csak a gyümölcs.

2010. szept. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, hogy akkor már 6 hónapos volt, és reszeltem bele neki tej- és tojásmentes babakekszet, amitől laktatóbb lett.
2010. szept. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!