Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azoknál a babáknál, akik fél...

Azoknál a babáknál, akik fél éve korukban már állnak kell valamire fokozottabban ügyelni, figyelni?

Figyelt kérdés
Az lett volna a feladat, hogy keveset hagyjam ülni....de képtelenség...és rá 1,5 hétre, hogy felült egyedül, már áll is egyedül....a teste terhe nem lesz sok a hátacskának? hogyan erősítsem? lehet ebből baj? azzal is találkoztam már, hogy hiperaktív...szerintetek? mit csináljak?
2008. dec. 21. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom ha már fel tud állni akkor már állhat mert elég erős.
2008. dec. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha már áll, akkor inkább a lábára kell ügyelni, mert a csontok még nem olyan erösek. Olvastam, hogy átmenetileg karika láb is elöfordul, de ez ahogy nö, elmúlik. Ha magától ült fel, és nem ültettétek, akkor a hátával nem hinném, hogy probléma lenne.

Nem tudsz különösebben mit csinálni, a fejlödést nem tudod megakadályozni. Próbálj vele sokat a játszószönyegen foglalkozni. Ha feláll, csak magától, sosem segítséggel, hadd közlekedjen a bútorokba kapaszkodva, ha tud, de te még ne járasd, hogy az újjacskáit fogod.

2008. dec. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!