Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hány éves korig...

Szerintetek hány éves korig normális egy babának/kisgyereknek szopnia?

Figyelt kérdés
2022. aug. 7. 21:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem valahogy addig normális, amíg még kisbabaként tekintek rá. Nem hiszem, hogy ennek van éles határa, de van egy pont, amikortól a gyereket már nagynak látom, nem csak babának és ott már valahogy a szoptatás is fura nekem. De hangsúlyozom nekem, egyébként nem érdekel, ha másnak máshogy jó.
2022. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
48%
Ha lett vona addig tejem, valószínű 3 éves korig hagytam volna nagyjából.
2022. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
82%
Elsővel értek egyet. Amíg a baba igényli, és az anyának sem megterhelő.
2022. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
77%
Nekem elsőre nem ment a szoptatás, másodszor elszántam magam, hogy amíg a gyerek le nem választja magát, addig fog szopizni. Az erős elhatározásom ellenére nagyon hamar, tíz hósan leszokott.
2022. aug. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
52%
Én mind az 5-öt 20 hónapig szoptattam, maguktól hagyták el,de kb 2 éves korig gondoltam én is,hogy mindannyiunknak jó lesz.
2022. aug. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
72%
Kinek mi fér bele a normalitásba. Nekem 1 éves kora után semmiképp nem fért volna bele. 8 hónaposan leszokott, a másik gyereknél meg nem is volt tejem 3 hónap után.
2022. aug. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
32%

Amíg mind2 félnek megfelel.


Bàr nàlam az ovis kor màr kiüti a biztosítékot, pedig a lányom 2,5 èves koràig kapta ( és még 4 hónapig kérte, akkor is, ha nem kapta)


Vele nem éreztem korábban soknak

A kicsivel viszont sokkal hamarabb sokkkk lett.



Szerintem ha van valakibek teje ès a babànsk is igénye, akkor 1,5 éves korig ildomos lenne, vagy addig amígy tápszert/ tejitalt kap helyette a gyerek.


Nálam nem kaptak ilyesmit ès cumisüvegre sem volt igényük.


Tehát oviig nàlam.

2022. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem addig amíg igényli,de ovi előtt lehetőleg érdemes elszakítani a cicitől. Én is bölcsi előtt 2 éves korára a nappali szopit el akarom hagyni.
2022. aug. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
27%
Ameddig igènye van rà a gyereknek, ès az anyanak sem megterhelő. Az èn gyerekem kicsit több, mint 4 èvig szopott. Mìg csecsemő koràban szinte allandòan mellen lògott, 4 èvesen 5 perc kellett neki az esti elalvàshoz.
2022. aug. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
48%

Amíg a gyereknek és az anyának is jó

Nekem most 1,5 éves a lányom, max 2éves koráig tervezem szoptatni

Jelenleg már csak este és éjjel igényli

2022. aug. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!