Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 15 hónapos oltás tényleg...

A 15 hónapos oltás tényleg annyira kemény, mint amennyire mondják? Van még addig pár hetünk, de teljesen sokkot kaptam, amiket hallottam, na meg olvastam. Nektek mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

2022. aug. 10. 21:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Semmi nem volt. Aludt egy nagyot utána és kész.
2022. aug. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
17 hónapos, még soha egy oltàstól sem lett semmi baja. Egy hőemelkedés sem, semmi.
2022. aug. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nálunk is egy hétre rá lett tünete. Nyirokcsomók begyulladtak, orvoshoz nem kellett vinnem, írt fel cataflamot neki, pár nap alatt rendbe rakta. Egész nap bújt, nem nagyon evett meg nem aludt jól. Viszont semmivel nem volt rosszabb, mint pl. egy iszonyat hisztis fogzásos nap. Szerintem ne aggódj, ha be is lázasodik pár nap és rendbejön.
2022. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egy oltása után sem volt semmi.
2022. aug. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem volt más mint a többi.

Lányomnak minden oltás után volt egy napos hőemelkedése ezután is, de ennyi.

2022. aug. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A 15 hónapos oltás mellékhatása nem rögtön jelentkezik, hanem 7-12 nap után. Így sokan már nem is kötik össze az oltással, azt hiszik, beteg a gyerek.


Egyébként az én gyerekem csak a 15 hónapos oltás után volt lázas (10 nap után jelentkezett), de aztán elmúlt, és ennyi. Más probléma nem volt.

2022. aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is féltem tőle, a kicsi ráadásul a covid miatt másik 2-vel együtt kapta, hogy ne kelljen annyit menni… semmi baja nem volt egyiknek sem. 😊
2022. aug. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nálunk se volt semmi, még egy kósza láz se. Délután programra mentünk, meg se látszott, hogy oltást kapott délelőtt.
2022. aug. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!