Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Manapság már miért azt ajánljá...

Manapság már miért azt ajánlják, hogy a gyerek popsiját csak akkor kenjük be, amikor piros, nempedig minden pelenkázáskor vastagon, mint régebben? Ti hogyan kenitek?

Figyelt kérdés

2022. aug. 12. 13:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Mert jobb hatással van a bőrre.

Bár ezt az ajánlást még sosem hallottam, de tapasztalatból tudom.

2022. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Lanyoknal osszenohetnek tole a szemeremajkak (a kremezes es az osszenoves kozott talaltak osszefuggest). Fiuknal nemtudom, miert, gondolom a kremekben is van azert olyan anyag, amit ha nemmuszaj, jobb nem rakenni a gyerek borere, max. alkalomszeruen, ha olyan a bore.
2022. aug. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nem ajánlotta ezt senki, de én is csak akkor kenem be, ha piros. Minek kenjem be feleslegesen? Tele van minden szarral az összes popsikrém!
2022. aug. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
64%
Az én fiam feneke egyből piros lett, ha nem kentem...
2022. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
A túlzott krémezés sem tesz jót, azalatt is bepálhat a bőr, teljesen felesleges állandóan kenegetni. Én úgy napi 2-3 pelenkázásnál szoktam, főleg akkor inkább, ha kaki volt.
2022. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, én szerintem senkinek nem jó, ha egésznap krémben tocsog a s*gge

A lányomnak 1,5 év alatt, talán 3-4× kellett krémezni a fenekét

2022. aug. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

2 éves lányomnak még soha nem volt piros a feneke, babakorában sem, fogzásnál sem, stb. Akkor minek kenjem? Kakilás után szoktam bekenni vékonyan, miután jó alaposan megtöröltem, de ennyi.

A fiammal (ő a nagyobb) még én is azt gondoltam, hogy minden pelenkázásnál be kell kenni, és neki sokkal többet volt piros.

2022. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%
A túl sok krémet a gyerek bőre nem szívja fel egyszerre, annak egy része a pelenka borítására kerül. Tökéletesen meggátolva, hogy a pelenka ellása a feladatát.
2022. aug. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
81%

Mert

1 felesleges

2 lányoknál gondot okoz

3 rontja a pelenka hatásfokát ( a krém beleragad és nem szívja el )

2022. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
72%

Próbáld ki, jogy akárhányszor wcre mész, jó vastagon bekened az alfeled azzal a krémmel, és tegyél be egy betétet is kérlek.


Aztán utána beszélgessünk arról hogy miért 🤭

2022. aug. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!