Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 0-5 hónapos babát milyen...

0-5 hónapos babát milyen vastagon öltöztessek fel egy 21-22 fokos házban?

Figyelt kérdés
Mi legyen rajta napközben, hány réteg ruha? (attól félek, talán túl vékonyan öltöztetem a bébim)
2013. nov. 25. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Két réteg ruha bőven elég. Nem kell túlöltöztetni, mert ha kiviszed, akkor hamarabb megfázik. Amíg a kiságyban fekszik,és nem mozog, egy vékony takarót teríthetsz rá, az elég.
2013. nov. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elég, ha csak egy rövidujjú body és egy rugdalózó van rajta? Hiszen még én és a 3 éves lányom is jobban fel vagyunk öltözve...
2013. nov. 25. 17:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 22 fok van a lakásban, hosszú ujjú bodyt, vékony nadrágot és zoknit adok rá, vagy rugdalózót.
2013. nov. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

pont ezen filózom én is! :)

Babám 4 hónapos - általában rövid ujjú bodyt és plüss rugdalózot adok rá.

Rajtam póló és kardigán van illetve egy vékonyabb anyagú hosszúnadrág. Hát, nem mondom, hogy melegem lenne 22 fokban.

Ezért gondolkoztam én is el ezen, hogy vajon a babám nem fázik-e így.

2013. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hosszú ujjú body és ujjatlan rugi, vagy nadrág zoknival Bőven elég rá.


De ha nézed a kezét és nagyon foltoska, hideg akkor fázik, akkor még adj rá egy kis kardigánt, meg harisnyát.


Nálunk 25 fok van, én rövidujjú bodyt adok a kincsemre, na de ő megállás nélkül mozog, kúszik, mászik, feláll stb. nincs 1 perc nyugta se.

2013. nov. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!