Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Buta kérdés, de teherbe lehet...

Buta kérdés, de teherbe lehet esni ennyitől szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
A babám 3 hónapos, szoptatok, a menstruációmnak semmi nyoma. Sajnos a szülés óta nagyon fáj a szex, így rendes szex még nem volt azóta a párommal. Kb háromszor próbálkoztunk, csak egy pár percig, aztán mindig máshogy fejeztük be, mert nagyon kellemetlen volt. Fogamzásgátlót szeretnék majd íratni, viszont amíg se menstruációm, se rendes szexuális életünk, addig nem szívesen tömném magam gyógyszerekkel, félek hogy a szoptatás kárára is menne. Szerintetek ilyenkor mekkora balszerencse kellene, hogy az ember terhes legyen ilyen feltételekkel? Egyelőre nagyon nem lenne jó a második baba.
2022. aug. 12. 14:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy ráadásul endometriózisom van, az első baba is nehezen jött össze.
2022. aug. 12. 14:08
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy nem is szexeltek hihetetlen balszerencse kell ahhoz, hogy terhes legyél.
2022. aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Teherbe lehet esni szoptatás alatt is.
2022. aug. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Így kb esèlytelen


Viszont szoptatás alatt teherbe lehet esni ( saját tapasztalat🙃.. tervezett volt)


Hasznàljatok óvszert.


A tablettàk, amiket ilyenkor lehet szedni elég alacsony hatásfokúak, egy csomó mindennek klappolnia kell(4 h-ánkènt szoptatás, kizárólag anyatejes baba a fejés is befolyásolja stb) és még a tejbe is átmegy. Én emiatt sem álltam bele a 2. Gyerek után sem

2022. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Én szedek gyógyszert 6 hetes kontroll óta és szoptatok. Gumit utáljuk, baba nem férne bele, abortuszt nem viselné el a lelkem. Nem szívesen szedem, de ez van. Jobb mint folyamatosan aggódni.
2022. aug. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Óvszer? Nem olyan új találmány ám.
2022. aug. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Én szoptatás alatt, naptármodszer szerint peteérés után, egyetlen alkalomtól lettem terhes. Később terveztünk még egy babát, így nem volt gond.
2022. aug. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!