Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig jó az 1-es méretű...

Meddig jó az 1-es méretű pelenka? Nektek meddig volt megfelelő? Mármint a babátoknak? Vagy ez babafüggő?

Figyelt kérdés

Nekem úgy tűnik, hogy még nagy a 2-es. Elfogyott éjszaka az 1-es, de volt 2-es, így azt adtam rá. 5 hetes ma a babám és 5kg. Elvileg az egyes és a kettes is 5 kg-ig van (2-5kg & 3-5kg), de a kettes kissé trottyosan állt rajta és fent tűrni is kell egyet a peluson.


Tapasztalatok? Vagy ez teljesen egyéni mindenkinél? Csak mert rendelnék, de nem akarok sok egyest feslegesen berendelni. U.i.: márkát is írhattok, hogy kinek milyen jött be. Mi Pampers és Huggiest használtunk/lunk eddig, az utóbbi előbb nem jött be, de csak mivel megszoktuk a Pamperst, illetve minden új volt, kezdők voltunk a férjemmel, kissé ügyetlenek 😒, de mára már megszerettem, mert nagyon puha.


2022. aug. 13. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2-es pampers 4-8kg-ig van. Nekünk jó volt onnantól, hogy belépett az 5 kilóba, az 1-es már kicsi volt. A baba testfelépítésétől is függ, hogy kinek melyik pelenka válik be, hogyan áll rajta.
2022. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ahogy az egyes válaszoló írja, baba alkatától is függ.

Másrészt meg pl a pampers és libero 1-es nem teljesen egyforma, a libero minden méretben kicsit kisebb mint a pampers.


Én egyébként a pamperst vettem, a hármas mérettől a bugyisat, es az volt a tapasztalat, hogy amint eléri a következő méret súlyhatárát, onnan már az jó lesz neki.

2022. aug. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Mi hétfőn leszünk 6hetesek, tegnap 4260gramm volt és 58,5cm a babám. Tegnap használtuk el az utolsó 1es pampers, ma még a lidlbol kapott 5drbos tesztcsomagot használom, aztán már pampers 2est kezdünk használni. Az 1es már szorítja a combját.
2022. aug. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pampers prémium Caret használtunk, az olyan 4,5 kilótól már jó volt rá. Az egyes pelusokat elhasználtak, de már rövid volt a dereka, hátul kijött a tartalma. Volt 1es liberonk, azt már nem tudtam rárakni mikor az 1es pampers meg ráfért.
2022. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1,5 hónaposan hagytuk el az 1-es pelusokat. Több márka volt otthon próbára, a Lidl-ös bejött. Most 2,5 hós a babám, még nincs 5 kg. 2-es pelust használunk, szintén a Lidl-öst, ami alapvetően rendben van, de lehet megpróbálunk váltani. Vékonyba a babám combja, így mostanában kifolyik a kaki az oldalsó gumírozáson. Eddig valahogy nem volt ilyen tapasztalat. Vagy én rakom rá bénán, vagy nem tudom...
2022. aug. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!