Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Picurnak hogyan lehetne...

Picurnak hogyan lehetne megtanítani a cumisüveg használatát?

Figyelt kérdés

Sokszor írtam már válaszban, hogy poharazzunk, ez kb 4hónapig a lányommal is ment. Hát ma egy rémálom itatni a hölgyet. Pohárból mellé lefetyeli:) magára borogatja, sportkupakosból is kifolyatja(szájaba be onnan ki) édes, de lassan nem lesz száraz felsője.

Most elővettem neki egy Aventos 2es cumisüveget, mert azt hittem tudja használni. Hát egy órája töltöttem bele 120ml almalevet, amiből az a pár csepp hiányzik, amit én szívtam le. És fantörpikus játéknak bizonyul...

Tippek, hogyan vegyem rá, hogy valamiből is rendesen igyon?


2011. okt. 8. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld nagyobb lyukú cumival, abból könnyebben jön az innivaló, elvégre nincs hozzászokva, hogy "meg kell szenvedni" az innivalóért. De én a helyedben inkább vennék még pár felsőt:)), de nem lépnék vissza a cumihoz, mikor már megszokta a poharat.
2011. okt. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Három fajta cumisüveget próbáltunk (Avent, Nuk, Tommy Tippy - vagy vmi ilyesmi), tényleg jó játék, különösen a nagy lyukú cumival, mert akkor mindenhová spriccel a víz!:D Még leginkább a kupakjuk használható, abból már egész ügyesen iszik pár kortyot.:)) (Régebben tudott cumizni, de pár hónapja elfelejtette. Nem értem, miért.) Ha nagyon szomjas, akkor szopizik kicsit. Szerintem poharazzatok tovább, és kitartást! Mi is azt tesszük.:)
2011. okt. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős? Szerintem is csak átmeneti ez a dolog, talán most jött rá a játszhatnék. Az én fiamnak 8 hónaposan adtam cumisüveget, nem tudta használni. Neki én is pohárból adtam, illetve a Nuby-nak van itatócsőrös cumisüvegje, azt használta még. Abból eléggé jön a víz, nem kell szívni, de nem is ömlik rá.
2011. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

8hónapos, nagyon fáj a foga, látni a fogacskát, szerintem ma azért nem tetszett neki az ivászat.

Na meg milyen buli, ha az ember beleberreg a pohárba:D és az fröcsköl, anya meg sápad:D

Hát nem adjuk fel, a cumiból meg megiszom az almalevet, elmosom, és megy vissza a szekrénybe...

2011. okt. 8. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!