Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nálatok a gyerekszoba?

Milyen nálatok a gyerekszoba?

Figyelt kérdés

Milyen bútorok vannak? Mennyit költöttetek a berendezésre, festésre, kiegészítőkre stb.

Akinek van kedve, feltölthetne képeket is, szeretnénk ötleteket gyűjteni! Köszi! :)


2010. szept. 23. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nálunk ilyen volt az elején mostmár bekerült egy kiságy és külömbözö dolgok a falra

[link]

[link]

2010. szept. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon jó az a kék színű ágy! Megkérdezhetem, hogy hol lehet ilyet kapni?
2010. szept. 23. 19:50
 3/11 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok!

Sajnnos nem tudom mert a keresztapukája vette és fogalmam sincs hol.Az biztos hogy gyöngyösön de azon belül sajnos nem tudom.Pedig már kérdeztem de nem akarja megmondani mert fél hogy kiderül mennyi volt.De én is vennék hasonlot a kisfiamnak mert ez az ágy a lányomé.

Akármit mondok nem mondja meg:-(((

2010. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

A gyerekszobánk lakói 6 és 2 éves kisfiúk.

Fa emeletes ágyon(ikea)alszanak,2 egyforma komódban van a ruhájuk, a játékaik 3 db.ilyen: [link] fiókosban vannak,a tapéta krém színű,függöny,csillár,lámpa kék.

2010. szept. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ilyen volt mielőtt érkezett Vince :


[link]


Ilyen, mikor már megszületett :

[link]

2010. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia.A mi kisfiúnknak ilyen a szobája.Most a kiságya,pelenkázó komód és egy heverő van bent neki,karácsonyra készül el majd a "nagy" bútor.A berendezés 100000 volt így,a festést nem tudom mert építkeztünk és az egész ház egybe volt festve.A szőnyeget 1500 ft-ért vettük,a függöny megvolt (ezt majd cserélem a bútorral),a többi dekorációt én csináltam neki.


[link]

[link]

[link]

[link]

2010. szept. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk gyerekszoba = raktár.

Be se teszi oda a lábát a lányom.

Nappal itt játszik a nappaliban, itt van az összes játéka, éjjel pedig velünk alszik.

Pedig olyan szép szobája van (mondjuk kicsi, csak 6 nm). Erős narancssárga a fal, én festettem rá két oldalra hatalmas fehér virágokat. Van bent egy hatalmas ruhásszekrény, az is fehér, egy kisebb fehér szekrény és a kiságya is fehér.

Én is csak akkor megyek be, ha reggel veszem ki az aznapi ruháit.

Mondjuk nem bánom, hogy nem ott játszik, mert tényleg nagyon pici az a szoba. Az meg, hogy velünk alszik, igazából azt sem bánom.

21 hós.

2010. szept. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


utolsó vagyok, itt vannak a képeink

2010. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy félszoba a gyerekszoba, a féléves fiam egyelőre az egyedüli lakója. Van benne egy rácsos kiságy, egy nagyméretű komód, egy pelenkázólap egy asztalra téve, egy nagy polc a játékainak, meg egy kihúzható kanapé. Ezen aludtunk mi ketten együtt az első három hónapban, csak utána szoktattam be a kiságyába, és a hajnali szopi is ezen történik, utána ezen ébredünk reggel kilenc felé együtt.


A Vaterán vettünk egy mélybordó, gyönyörű ésnagyon vastag perzsaszőnyeget potom pénzért a gyerekszobába, azon biztosan nem fázik fel. A falak és a függöny fehér, de akasztottam fel pár képet, pl Vasarely zebráiból egyet.


A legtöbb időt amúgy a nappaliban tölti velünk, eddig a kihúzható sarokülőn, mostanában egyre inkább a szőnyegen. Itt van a hintája is, nem a gyerekszobában.

2010. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat és képeket, sok szépen láttam köztük!

Várom még a további válaszokat is!

2010. szept. 24. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!