Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy kisgyerekes anyukának nem...

Egy kisgyerekes anyukának nem illik innia egy esküvőn?

Figyelt kérdés
A baba 7 hónapos, tápszeres, és a nagyszülőknél lesz az esküvő ideje alatt. Ilyenkor tényleg illetlenség, ha az anyuka iszogat a lagzin? Nem hullarészegre issza magát persze, maximum egy picit becsiccsent. Szerintetek gáz?

2022. aug. 17. 10:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%

A fiam hány éves korától illett volna csak családi rendezvényen alkoholt fogyasztanom? Mit mond a falu?

Hagyjuk már... miért is ne ihatna?

2022. aug. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
71%
Már miért lenne az? Gyerek felügyelet alatt van, anyuka nem issza magát vállalhatatlanra. Az a baj, hogy legtöbben nem értik/nem ismerik a kulturált alkoholfogyasztás fogalmát, csak a teljes absztinencia létezik számukra vagy a lealjasodásig ivás. Másrészt pedig főleg az idősebb generációba mélyen belénevelték, hogy az anyuka “viselkedjen”, azaz lehetőleg ne lazítson, ne érezze jól magát.
2022. aug. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
52%
Spiccesnek lenni/becsiccsenteni szerintem gyerektől függetlenül felnőtt emberként gáz, meginni két pohár bort, egy korsó sört, egy rövid italt nem gáz. Szerintem felnőtt emberként az embernek tudnia kell, hogy mennyit ihat meg anélkül, hogy spicces lenne tőle.
2022. aug. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
87%

Augusztus elején voltunk hivatalosak egy lagzira, és én bizony ittam.

Marha jó volt a hangulat, bár egy kicsit sajnálom, hogy levideózták, ahogy rázom a hajam meg a seggem, visítok 😂

A babára addig volt aki vigyázott.

2022. aug. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
91%
Megjöttek a lepontozós ősanyák, akik tökéletesek. :D
2022. aug. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
75%
Mi itthon nem merunk mindketten egyszerre inni,mert mindig attol felunk,akkor kell oket korhazba vinni(krupp,baleset,hirtelen hasi fajdalmak stb ezek mind voltak mar) azert a korhazba beesni reszegen gyerekkel. Mindig ez jut eszembe 😅
2022. aug. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
95%
Úgy, hogy nincs is ott a gyerek? Miért ne ihatna, ha szeretne?
2022. aug. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
87%
Aki szerint gáz... Na, az megérdemelné, hogy egy esküvőn egy nagyon sokat ivott személy lehányja, ha jön a szükség 🤣
2022. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
77%
13, pont erről beszélek. Spiccesnek lenni az a fokozat, amikor az ember kicsit beszédesebb, vidámabb, felszabadultabb lesz. Most te vagy fogalomzavarban szenvedsz, vagy nem ismered a fokozatokat a szalonspicc meg a taknyán csúszó részeg között. A mértékletes alkoholfogyasztás a kultúra része.
2022. aug. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha már egy 7 hós babát lepasszol a bulika kedvéért szerintem már mindegy ha saturészegre is issza magát
2022. aug. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!