Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eszetekbe szokott jutni h...

Eszetekbe szokott jutni h vajon milyen lesz majd tininek a csepp édes babátok? Milyennek képzeled el? Van itt olyan anyuka akinek már van tizenéves gyermeke?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok?Én mostanában látom ezeket az "emo"-s tiniket,feketére-rózsaszínre festett hajjal,hát az én hajam is elváltozik(égnek áll),ha arra gondolok h ők is ilyenek lehetnek egyszer..
2010. szept. 24. 10:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja! Én voltam a 4 gyerekes .)
2010. szept. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ha a 8 hónapos fiamra nézek, mindíg úgy képzelem el, mint egy szöszi tüsifrizurás tinicsávót. Szerencsére nagyon pozitív példákat láttam eddig: anyucikedvence nagyfiúk, akikkel jól el lehet beszélgetni, kedvelik őket a csajok, de nem döngetnek meg mindenkit, akik hazafelé úton felhívják anyut, hogy 10 perc múlva hazaérek, akik javarészt tudják, mit akarnak az élettől, fiatalon diákmunkát keresnek, hogy zsebpénzük legyen. Én sok ilyet látok magam körül, ezért is ragaszkodok a fiúkhoz. Arra törekszem majd, hogy a fiam, amennyire lehet, épeszű határokon belül közkedvelt legyen, van egy gitárom félrerakva, amin majd megtanulhat gitározni, sportoljon, szórakozzon, tanuljon táncolni, de főzni is tudjon. Nyílt legyen, az a fontos. Mivel sok ilyen fiúpéldát láttam, inkább a lányokkal vagyok bajban, azokkal nem tudom, mit kezdhetek. Szerencsére van egy darab lánypéldám is, az egyik kollégám lánya. Pár évvel fiatalabb nálam, imádja az apját, hordja kocsival mindenhova (apuka már 60 éves), ha megy valahova, mindíg felhívja, a barátjával jól megvan, fiatalabb korában úgy járt szórakozni, hogy a baráti társaság mindíg hazakísérte, sosem volt semmi baja. 2 egyetemet végzett, mesterkurzust is, már a doktoriját írja. Jogász+építész diplomája van. Ő a lánygyermek-példa a számomra.
2010. szept. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Megint a 4 gyerekes vagyok. Igen, az én gyerekeim is tanultak zenét. A nagy fiam harsonázott, a lányom és a kisebb fiam gitároznak. A nagy fiamnak 3 éve ugyanaz a barátnője, egy nagyon aranyos, normális kislány, a fiamnál 1 évvel fiatalabb. Hetente 3-4 este találkoznak, vagy nálunk, vagy náluk. Persze, napközben is van, hogy összejönnek, de mivel mindketten tanulnak (a fiam szeptembertől 2 suliban is), így nehéz összeegyeztetniük. Egyébként az enyémek (mármint a 2 nagy) is dolgozott a nyáron, ugyan csak a családban segítettek a mezőgazdasági munkában, mégis összeszedtek egy kis zsebpénzt maguknak.
2010. szept. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

hááát...

az enyém 8 hónapos, az apjából kiindulva, nem sok jóra számíthatok:) anyós órákon át szokta mesélni a kisfia viselt dolgait, kezdve onnét, hogy 12 évesen felrobbant a kezében egy petárda (elestem biciklivel...), odáig, hogy 17 évesen kirúgták a kollégiumból, a 4.ből, mert kidobott egy centrifugát a 6. emeleti ablakból. a társai azzal heccelték, hogy nem meri, ő meg merte:)

és bevallom, én se voltam túl jó kislány, nekem is volt hidrogénszőke tüsifrizurám és kék is, a sminkeléssel minden reggel bő félórát töltöttem, volt tizenpár centis tűsarkú cipőm, de betétes bakancsom is. a párommal is egy házibulin ismerkedtem meg, anyám csak pislogott, mikor 17 évesen hazaállítottam egy szakállas palival, ő akkor volt 24. szóval sok jóra nem számítok! de nem is baj, én sem bánom egy percét sem eddigi életemnek, állok bármi elébe:)

2010. szept. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!