Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S.! Melyik tápszert...

S. O. S.! Melyik tápszert ajánljátok 4 hónapos babának? Csak esti kiegészítésre kell.

Figyelt kérdés
Eddig a Milupa Milumil HA-t használtuk,de mostanában nem hajlandó megenni! Melyik tápszerre váltsunk? A védőnő nem segít...
2010. szept. 24. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az orvost kérdezd meg. Mi a Nestlé Beba Ha pro startot használjuk.

2010. szept. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
HA-s tápszerből felesleges variálni, mind egyforma ízű. Szerintem várj egy kicsit. Nekem most 5hónapos a lányom és elkezdtem már 4hónaposan kiváltani a kajáit. Kb kettő hete megmakacsolta magát és nem nagyon akarta a tápszert reggel meg este. Azt hittem azért mert a sok új ízvilág miatt nem kéri. De a HA-s tápszert még nem akartam kiváltani másmilyenre ezért vártam, és most elmúlt. Szépen megeszi, bár már kevesebbet kér mint eddig. Lehet most nem annyira éhes a babád és elvan a tartalékaiból. Sok minden lehet az oka, indulnak a fogcsírák és kicsit fáj neki a cumisüvegből evés stb. Szerintem várj egy kicsit :) mi is 2hétig zombiztunk éjjel mert felkekt sokszor de éhes sem volt, valami történ az elmúlt hetekben. Nálatok is lehet, hogy van valami. Atán ha negyon nem kell neki válts, de kicsit még próbálkozz...
2010. szept. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel eddig csak anyatejet kapott,ezért a legnagyobb "ízkülönbség" a HA-s tápszer esetében van,mivel az a legkeserűbb,gyógyszerízűbb.Szerintem inkább sima tápszerrel próbálkozz,bár vszinű azt sem érzi majd finomnak.Egyébként valóban a Bebára mondják h a legjobb.
2010. szept. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Eddig is kapott tápszert. Most már csak este kell,több tejem lett a gyakori szopitól. A foga tényleg jön,és éjjel felkel enni újra 3 hónapos kora óta. De a cumisüveggel nincs baja,a lefejt anyatejet hamar megeszi. Csak már elfogyott a hűtőből... Ezért kérdezem,melyik tápszer finom a babáknak. Hipoallergént javasolt az orvos.
2010. szept. 24. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!