Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most vettem észre, hogy a...

Most vettem észre, hogy a babám a krumplis ételeket nem szívesen eszi meg. Mivel helyettesíthetném?

Figyelt kérdés

Már tegnap is nyammogott a krumplival kevert almán, de azt hittem, hogy nem éhes. Persze este dupla adag tejpépet bevágott. Ma céklát kapott krumplival ebédre, de másodszori próbálkozásra is csak a fele mennyiséget volt hajlandó megenni és közben néha néha összerázkódott szegény. Pedig a sima cékla nagyon ízlett neki. Akkor mi legyen, mivel dúsíthatnám a főzelékeket? Kaphat már esetleg rizst? Vagy egyszerűen ne is keverjem a dolgokat semmivel? Zöldségek közül a répát üresen simán megette, a céklát is és a sütőtököt is. Most itt tartunk, mást még nem ismer.

6 és fél hónapos a lány.


2010. szept. 24. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Rizs mehet. :o) (Csak alaposan turmixold.)


Aztán idővel érdemes újra próbálni a krumplit is, mert változik az ízlésük ilyenkor még.

2010. szept. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rizs,ha tápszeres tápszer(por),Sinlac,gríz,zabkása...én ezekkel helyettesíteném.
2010. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!