Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angliai kismamak! Hohu kezdtet...

Angliai kismamak! Hohu kezdtetek el intezni a baba magyar anyakonyvi kivonatat es utlevelet? Tenyleg 2-3 honap mire kesz? Mennyibe kerul?

Figyelt kérdés
Van ra lehetoseg hogy elkeruljuk hogy fel kelljen menni Londonba? Nekunk az 5 ora lenne, es egy ujszulottel nem szivesen tennem meg azt az utat, plusz meg a varakozas... Ja es nalunk apasagi nyilatkozat is kell, mert nem vagyunk hazasok.
2010. szept. 24. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
szia, nem anglia, de külföld szintén. nálunk így ment: a helyi bíróság intézte az apaságit. mikor ez megvolt, akkor a fiam születési helye szerinti okmányirodában kiállítottak egy új születési anyakönyvi kivonatot, amelyben már a párom nevén szerepelt a fiam. ezt kellett a nagykövetségre vinnünk, ők pedig intézték a magyar születési anyakönyvit és az útlevelet, amiket személyesen vettem át mikor kész lett, de postázták volna, hha nekem nem lett volna sürgős:)
2010. szept. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nikcsi ***** válasza:

Szia!


Ket fiamnak mar inteztem itt a papirjait. Csinalhatod postan keresztul is, ha jol tudom, ajanlom a londoni magyar nagykovetseg honlapjat, ott reszletesen leirnak mindent.

Mi sem vagyunk hazasok, bementunk a nagykovetsegre (most mar idopontot kell kerni) a kitoltott papirokkal (szinten a nagykovetseg honlapjarol lehet letolteni) az apasagi nyilatkozatbol 4 db kell kitoltve, 2 db utlevelkep a picirol (en lefotoztam es elohivattam utlevelkep meretben), reszletes angol szuletesi anyakonyvi kivonat, ennek forditasa (magam csinaltam elfogadtak, ha veluk csinaltatod sztem draga), utlevel igenylo papir (letoltheto), meg meg van vmi, de mar nem emelekszem pontosan

itt a link:

[link]


Nekunk mindket gyereknel 2 honap volt a varakozasi ido es ha nem vagytok hazasok, ha jol emlekszem 130 font korul van a koltsege. Ezert kapjatok a hiteles apasagit, anyakonyvi kivonatot, utlevelet.

2010. szept. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!
2010. szept. 25. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!