Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fogja végre kimondani,...

Mikor fogja végre kimondani, hogy ANYA?

Figyelt kérdés
1 éves múlt de még igazándiból azt sem mondanám, hogy szavakat mond.Amit néha szoktam hallani az a dádá baba memme ne de ezeken kívül semmi.Sokat beszélünk hozzá mondókázunk mégsem hajlandó mondani semmit pedig mindent felismer ha kérem mutassa meg de azon kívül semmi.Mindenre csak őőő őőő
2011. dec. 8. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Három éves koráig valamikor:) Viccet félretéve, erre nem lehet válaszolni, minden gyerek máskor kezd beszélni.
2011. dec. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Amikor ő akarja. :) 1 évesen nincs elkésve, ha amúgy szépen fejlődik, gondolok itt elsősorban a mozgására.

Amúgy azt könnyebb kimondani, hogy "Mami" ;-)

Az én lányom 11 hónapos és teljesen rapszódikus, hogy melyik nap mennyit és mit hajlandó mondani. Van, h egész nap csak őőőőőőő őőőőő és ááááá áááá van. Máskor meg jön és mami, papa, baba, hápháp, hoppá, állj, nem, jeje=gyere, szeje =szeretlek.

Minden gyerek más. Ha aggódsz, megmutathatod fejlesztő pedagógusnak, de szerintem türelem. :)

2011. dec. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kisfiam 15 hónapos és ugyanitt tartunk. Dádá, dede, gege, adáadá, mammmamm.... ezeket viszont tudatosan használja, pl. ha menni akar sétálni, azt mondogatja, hogy gege addig, amíg el nem kezdem öltöztetni. Ne kérdezd, miért. :)


Szerintem még ő is fényévekre van attól, hogy "anyázzon", pedig én is nagyon várom :)

2011. dec. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bármikor, az én kislányom nem volt még egy éves amikor elkezdte mondani, hogy nyanya (ez anya volt) aztán 17 hónapos volt amikor egyik nap még nyanya voltam, majd másnap már anya.
2011. dec. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy vártam az anya szót, mint a megváltót :) Már minden volt, apa, kalapács, fúró stb, de anya meg sehol :( Olyan szomorú voltam. Majd két éves korában végre kimondta!!! A kistesó meg 15 hónapos korában az első szava volt, hogy anya :) Nem egyformák..
2011. dec. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi csajok akkor majd talán egyszer ha ő is úgy akarja összejön....:)
2011. dec. 8. 14:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Lányom korán kezdett beszélni, elég sok szót használt már, de az anya csak 17 hónapos korában került be a szótárába.
2011. dec. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15 hós csaj 7 állathangot utánoz és 7 szót mond ...ebben nem tartozik anya viszont apa, apuci az van.....
2011. dec. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nagyobbik lányom 18 hónapos korában mondta ki, hogy anya.A kisebbik 11 hónapos kora óta mondja.
2011. dec. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!